Zdravje
48380 ogledov

Pričevanje okuženega para: Ljudje to skrivajo, okužbe pa se širijo

Komentarjev 25
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Decko 08:09 27.oktober 2020.

    Pričevanje para???? Kak debilen in pofejkan članek. Zastraševanje ljudi z lažmi in manipuliranje v svojo korist

  • Avatar ovca
    ovca 07:56 27.oktober 2020.

    Sentiš zgodbice, ni kaj. Torej, kaj delata zunaj, saj trgovine prinesejo hrano do vrat, če nimata potomcev?

    • bozo666 08:05 27.oktober 2020.

      dej da ga fašeš.... pa ne virus, ampak enga velikega črnega kurca pa se zadav z njim

    • blayo 17:03 27.oktober 2020.

      ovca, si že navadila svojega psa, da gre namesto tebe v štacuno?

    • Avatar ovca
      ovca 18:42 27.oktober 2020.

      Ne blayo,sem ga pa navadila,da mi prebere butaste komentarje,ala tvoje,da se potem skupaj smejiva. Ne more verjeti,da so lahko ljudje tako omejeni kot si ti. Mi je zaupal,da pri taksnem bedaku,kot si ti,ne bi nikoli zivel.

    • blayo 20:15 27.oktober 2020.

      No vidiš, da ti ukrepi dobro denejo. Pa si mela tolk za povedat čez njih...

  • Avatar lolekbolek
    lolekbolek 09:10 27.oktober 2020.

    Kakšne nebuloze :D Pričevanje para da sta se okužila.. in kaj potem, a sta umrla?Predvidevam da ne, ker "pričujeta". Dajte poskusit na kakšen drugačen način ustvrat paniko in sočustvovanje, ker nti kančka kredibilnosti nimate več s temi prozornimi zgodbami in ...prikaži več poskusi ustvarjanja panike. Mal se zamislite nad sabo, ker trenutno stanje je začasno, kaj boste, ko bo konec tega? :)

  • dd 09:17 27.oktober 2020.

    V mojem bloku se vsi držijo ukrepov, in nosijo maske na hodniku.

    • fiston 01:33 28.oktober 2020.

      Saj tak ukrep ne obstaja, ne vem kako se ga potem držijo. :)

    • Avatar ovca
      ovca 13:17 29.oktober 2020.

      fiston, stopnišča so zaprti prostor - zato imamo na stopnišču vsi nagobčnike. Tekočina za razkuževanje je po novem v vsakem nadstropju poleg dvigala. Me res zanima, čigavi prijatelji uvažajo razkužila, mask, itd. ...

    • fiston 19:56 29.oktober 2020.

      Ja saj tvoje stavnovanje je tudi zaprt prostor, a tudi nosiš nagobčnik. Zaprt prostor je že, ampak javen prostor pa ni. No jaz na hodniku ne nosim, razen kadar grem ven, zdaj ko moraš tudi zunaj imeti, pa vseeno če ...prikaži več jo dam že prej gor.

    • Avatar ovca
      ovca 21:54 29.oktober 2020.

      Fidton stopnisce je zaorti javni prostor.

    • fiston 19:57 30.oktober 2020.

      Če jaz plačujem vzdževanje in čiščenje, potem je bolj težko javni prostor. Ko bo pa država plačevala vzdrževanje pa ne bo javni prostor. Kaj a državi pošljem potem zahtevek, da je treba ograjo na stopnišču popraviti?

  • TistoPravo 12:40 27.oktober 2020.

    Problem večstanovanjskih stavb, v katerih bivajo ljudje ki ponavadi niso v sorodu in se tudi sicer le redko družijo razen srečanj po skupnih hodnikih...so dejansko generatorji virusnobakterijskih "vojsk"....betonske stene ločijo bivalne enote, ločijo vse različne bakterije in viruse ki eno ...prikaži več gospodinjstvo ločijo od drugega...

  • fiston 01:39 28.oktober 2020.

    Jaz tukaj ne vidim problema. Če greš v bloku samo mimo nekoga, tudi če je okužen, se ne boš okužil. Druga stvar je, če boš brez maske z njim govoril dlje časa na blizu. Zdaj, če je že problem, da ...prikaži več nimaš maske, oziroma je oni nima, potem se lahko ustaviš in obrneš k zidu, da gre mimo. Pa z rokami ni treba nič prijemati, kar ni težko. Vrata odpreš s komolcem, stikala tudi lahko pritiskaš, če ne gre pa vzameš kak kemični svinčnik. Ampak mi moramo montirati razkuževalnike za goste.

  • munja 07:57 27.oktober 2020.

    Hja, saj to je že znana pesem. Tisti, ki ne spoštujejo ukrepov, bodo še naprej nemoteno trosili okužbo naokrog in tako se bomo vrteli v krogu. Rizične skupine ljudi bodo zelo ogrožene, da ne rečem še kaj hujšega in svet ...prikaži več bo šel naprej. Samo udarec po žepu tistih, ki ne spoštujejo pravil, bi bil mogoče učinkovit.

    • Snežinko 09:21 27.oktober 2020.

      Čisto mimo si usekal. Problemov je več: medtem, ko čakaš na testiranje država NE plača dopusta, zato moraš hočeš-nočeš hodit delat. Medtem, ko čakaš na izvid spet država NE plača dopusta, zato moraš hočeš-nočeš hodit delat. Če si bil v ...prikaži več stiku z okuženim in nimaš simptomov spet država NE plača dopusta, zato moraš hočeš-nočeš hodit delat. Namreč, noben delodajalec ti ne bo tako, kar na lepe oči dovolil, da ostaneš doma brez zdravniškega ali NIJZ potrdila.

    • Avatar MS
      MS 10:28 27.oktober 2020.

      Prognoza: Dečko in lolekbolek korak po korak do respiratorja!

    • lulibuc 11:18 27.oktober 2020.

      MS, zdi se mi, da si ti že ves čas na njemu

    • Avatar vec
      vec 11:36 27.oktober 2020.

      Snežinko pa kaj ti misliš da testiranje traja en teden ? Testiranje traja minutko dve, rezultate pa dobiš po SMS še isto popoldne oz. še pred 18 uro.

    • Avatar MS
      MS 11:57 27.oktober 2020.

      lulibuc RE: ==> Ne nisem okužen, nimam covida, nisem na respiratorju ker se maksimalno pazim, a kljub vsemu bi se mi to znalo zgoditi dokler boste vi idioti Dečko, lolekbolek, lulibuc in ostali covid-kreteni ignorirali obstoj globalne pandemije in posledično ...prikaži večo ogrožali vse okrog vas! A verjemite vi stojite v prvi vrsti tik pred respiratorji!

    • Taja 12:00 27.oktober 2020.

      Če se onadva držita ukrepov, se nimata česa bati. Razen, če ti ne delujejo 🤔

    • 06d458670ee8614e2c71cd167c34ffd47e2911e7 17:06 27.oktober 2020.

      Največji trosilci okužb so pa ranocelniki in kahlšibarji obeh spolov!

    • blayo 17:08 27.oktober 2020.

      Snežinko, jaz mislim da si človek, glede na to da letos ni bil še na tapravem dopustu, lahko privošči par dni dopusta. To je dobro zanj in za tiste, ki so mu blizu.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.