Slovenija
221 ogledov

Prihaja čas avtomatiziranih trgovin

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • KOJAK 08:21 08.september 2016.

    EVO...Na naših napravah lahko napolniš Mastercard, kartico za javni transport, plačaš položnice, dobiš turistične informacije, kupiš žvečilne, kondome... Imaš zastonj wi-fi, napolniš svoj telefon. Ljudem skratka prihranimo čas, ko lahko plačajo položnice medtem ko čakajo na avtobus. V prihodnosti bo ...prikaži večo mogoča dobava paketov, izmenjava stvari. Paketek denimo pustiš v zaprti omarici, prijatelju pošlješ kodo in ko pride, jo lahko odpre, vzame paket, ki si mu ga pustil...

  • Avatar praufo
    praufo 17:54 07.september 2016.

    na ksihtu se mu vid, da ne zna do pet štet, on bi se pa šel biznis, zadaj ma strokovnjake, on je pa iz časov ministrovanja "odprl kanale", za biznis, samo to je in nič drugega, blefer

  • sprehajalec 19:07 07.september 2016.

    Ne vem, kdo bi uporabljal ob 2 mobilcih na prebivalca še telefonsko govorilnico? Morda ima načrt tukaj koga nastrati za takšn posel, tukaj so vedno ugodna tla za kaj takega, če imaš dobre zveze.

  • sprehajalec 19:09 07.september 2016.

    Zadnjih 20 let nisem pomislil na telefonsko govorilnico. Zadnjič sem bil zelo presenečen, ko sem eno zagledal. Oziroma telefon. sem se spomnil na tiste polokrogle rjave, ožgane od čikov. Tukaj bi pa čik ugasnili na monitorju.

  • Ferluci 20:15 07.september 2016.

    Vedno je bluzil. Ni pa skužil, da s takimi bedastimi idejami v komercialnem svetu gospodarstva nima kaj početi.

  • JT_Thomas 21:07 07.september 2016.

    Lahko lepo prosim vprašam, KAJ ZA VRAGA TA "GOVORILNICA" SPLOH POČNE? Mislim... Kdo piše taka skrpucala...

  • Rozman 21:41 07.september 2016.

    Daj preberi intervju, madona. Vse je jasno napisano, ampak seveda ti, kot večina pametnjakovičev, prebereš dve vrstici in vse veš...

  • JT_Thomas 22:30 07.september 2016.

    Madona si brljav? Kje PIŠE KAJ TA KANTA ZMORE? Citiraj!

  • KOJAK 08:21 08.september 2016.

    Tudi jaz sem se včeraj med prebiranjem spraševal kaj počne ta govorilnica, no nekje proti koncu te le razsvetlijo... res slabo napisan članek.

  • KOJAK 08:22 08.september 2016.

    Ej daj nam naloži svojo sliko, da ocenimo tvoj obraz in ugotovimo do koliko znaš štet!

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 09:30 08.september 2016.

    Pismo ste eni leni. Se vam ne da brat.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 16:18 07.september 2016.

    "Celotno investicijo bi pokrivali iz oglasnega prostora, kar je, če sodim po tem kako jaz poznam svet, nemogoče"Če so stroški vzdrževanja po vzpostavitvi enaki 0 kot si sam trdil potem je samo vprašanje časa kdaj se povrne.

  • jakec1575 17:43 07.september 2016.

    Minister, ki je javno potrdil, da so javni razpisi popolne nebuloze in precenjeni. sam se je javil za prico. samo se anonimno ovadbo mora nekdo dati. Ta država je polna napihnjenih zab, ki se ze predolgo futrajo na isti pipici. ...prikaži več jaz bi samo tpel. resno. samo tepel. pa goli otok kamne prelagat. ne ubijat in mucit. samo 10 nesmiselnega prelganja kamenja iz enega v drugi kot. za 10 let. Pa ne odobravan dejanj in krivicnih obsodb ter umorov na istem otoku. koncept zaprtega oddaljenega zapora, kjer ni nic pa odobravam za take barabe, ki kradejo desetine milijonov javnega denarja.

  • Avatar @narhist
    @narhist 20:31 07.september 2016.

    Tolk nakladanja v članku, zakaj bi bila ta kanta uporabna pa vseeno nisem uspel razbrat.

  • Avatar praufo
    praufo 09:55 08.september 2016.

    jaz sem nepomemben, nisem bil in ne bom nikoli minister, on je bil pa nekoč minister, se pravi, si postlal prihodnost, kar ni slabo, me pa zanima koliko je naredil za to državo, ki ga je izbrala za ministra, oprostite ...prikaži več ampak kot minister mi ni deloval tako, da bi sploh vedel kaj hoče, žal ... no in zato se uporabil besedo "ksiht", ki ga je pač v času svojega ministrovanja kazal medijem, pa ne vem če je bil učinkovit - za državo, da se razumemo

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.