Slovenija
23348 ogledov

Odličen način za varčevanje, pa se zanj odloča zelo malo Slovencev

Komentarjev 20
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar drecos
    drecos 08:05 08.februar 2020.

    nabite si te lopovske sklade nekam

  • mirror 08:42 08.februar 2020.

    Če si hočete zmanjšati prihranke, jih vložite v vzajemne sklade.

    • Avatar Leon
      Leon 09:48 08.februar 2020.

      Kdor je verjel našim skladom je popušil ,razen koritnikov ,ki so se pomočjo insajderjev pravočasno prodali delnice .

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 12:35 08.februar 2020.

      Oladi,oladi.Aljoša Koritnik je moj tabol kolega in ne lajaj.

  • supreme 10:24 08.februar 2020.

    Nisem prebral ......verjamem pa, da nic ni napisano kolk ti pobere vsak let ta gnila drzava.....pri tem "varcevanju"

  • softundsicher 13:36 08.februar 2020.

    "Jamramo", da skladi prevzemajo podjetja, odpuščajo zaposlene, preostale izkoriščajo,..., zanima jih samo dobiček. Hkrati pa naj bi sami vlagali v takšne sklade? Se zavedate kakšno moč dobi tistih nekaj posameznikov, ki upravlja sklade v katere vlaga nekaj desetisoč ljudi?

  • Naklonsky 18:16 08.februar 2020.

    "... pravijo v Novi KBM.." Lepo vas prosim, KBM pa res ni verodostojen in zaupanje vreden element odločanja! Vsi poznamo nateg države in mafijske KBM o kraji oziroma prilastitvi delnic in dokapitalizacije KBM. Se naj bi zgodba ponovila? Samo bedak ...prikaži večak ve, da gre osel samo enkrat na led. Torej je primerjava vlaganj v vzajemnih skladih z drugimi državami popolna norost.

  • jakec1575 13:26 08.februar 2020.

    Slovenci imajo dolg spomin, bankirji, ki niso kaznovali niti enega svojega zaposlenega pa veliko krajsi. Čakam samo se negativne obresti na depozite in folk bo dal v stumfe dnar. Ne dati jim kredite, zdaj bi pa radi sfrckali se njihove ...prikaži več postno zasluzene prihranke.

  • fifl 20:42 08.februar 2020.

    banda bankirska skladovska ali kako se že imenujejo

  • Avatar drecos
    drecos 21:18 12.februar 2020.

    das notri 1000 evrov ven dobis brca v rit ali glavo v drek, lopovske banke gnile

  • mihatirs 10:05 10.februar 2020.

    SEM varčeval v skladih cca 10 let...po 10ih letih(ko ni nobenih penalov, dohodnine itd..) ugotovim, da dobim ven cca 2000eurov manj kot sem vložil...Ob kratkem izračunu, sem ugotovil, da ob takšni rasti kot je bila do takrat, dobim 13eurov plusa ...prikaži več vsako leto...ko je bilo to predstavljeno agentki je začela razlagat da je treba dolgoročno gledat, sem jih rekel, da če v 10ih letih niste bili sposobni pokrit "minusa", potem vam tud naslednjih 20 let ni treba se matrat...

  • AnzeSmolej 08:50 08.februar 2020.

    Če že želite varčevati priporočam nemšk Ginmon,de (tudi za Slovence)! Odlična alternativa.

    • AnzeSmolej 10:16 08.februar 2020.

      ginmon.de?r=H5XWSZOGWP

    • softundsicher 13:37 08.februar 2020.

      Predivedam, da r= pomeni refferreja. Ne odpiram takšnih čudovitih ponudb.

    • AnzeSmolej 12:00 09.februar 2020.

      Ja je reffer. Ne vem kaj je to tako slabega? 50€ za zame in 50€ zate. Ampak šele čez 3 mesece. To ni nobena ponudba, vsak naj sam naštudira. Meni je všeč je v nasprotju z skladi, si tukaj dejansko ...prikaži več vse lastiš sam, ker se odpre osebni bančni račun, ki je tvoj, in se vse hrani tam!

  • duc1 14:37 08.februar 2020.

    VI STE NAVADNI IDIOTI,SAJ LJUDJE NIMAJO ZA ČEZ MESEC NE PA DA BI ŠE VLAGALI V NEKAŠNE SKLADE-BUTALCI.

    • Naklonsky 11:18 09.februar 2020.

      Ne gre zato. Tudi tisti, ki nima težko privarčevanih 50 € jih nekako zbere in vloži v sklad, misleč da bo od tega neka dobil. Dobi pa konjsko figo in posmeh bank. Bolje bi bilo, da si gre vsaj enkrat ...prikaži več nekam na pošteno kosilo.

  • Avatar Germilenka
    Germilenka 00:00 09.februar 2020.

    Ne veste, kje najti žensko za eno noč? Pridite -- Bredhot.Com

  • elat 07:58 12.februar 2020.

    Če smo Slovenci pri varčevanju podobni Grkom, Romunom in drugim vzhodnjakom, je to zato, ker je podobna tudi stopnja zaupanja v take sklade.

  • ofclotun 19:50 10.februar 2020.

    www.Badoo.red - spletna stran za zmenke za odrasle, ki želijo najti partnerja za seks

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.