Slovenija
14807 ogledov

Primer odvzema otrok: Otroci sredi noči pobegnili od očeta k mami

Komentarjev 22
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar pantani
    pantani 06:26 22.februar 2023.

    Banda CSD,so sami sebi namen!!!

  • mojglas 07:08 22.februar 2023.

    Žalostno da se ne posluša otrok. Potem pa jih naj vzamejo tudi očetu, kot je očitno ne zna in ne zmore skrbeti za njih če so mu že večkrat pobegnili. Res kakšne veze morejo biti v ozadju da so prepovedali ...prikaži več stike materi in njeni celi družini....ponavadi ko je oče nasilen do vseh absolutno forsirajo da mora pod nujno imeti stike z otroki, kljub temu da mama opozarja da je nasilen. Res zalostno da morejo otroci doživljati takšno stisko ZARADI URADNIH OSEB IN PREPOTENTNEGA OČETA KI NE ZNA SKRBET

  • Željko 22:04 21.februar 2023.

    Važno da CSD ve kaj dela, to kar si želijo otroci res ni pomembno. Samo tako naprej CDS saj tebi ne more nihče oporekati. Sramota Slovenije

    • Svobodnež 22:25 21.februar 2023.

      A si spregledal, da je sodišče odločilo, kdo bo skrbel za otroke? Ne CSD!

    • SlavkoKrizman 06:43 22.februar 2023.

      Priporočila so pa čigava? od sosedov al od CSD?

    • leonardo 06:54 22.februar 2023.

      Svobodnež. Na podlagi "strokovnega" mnenja CDS.

  • svetlana 22:14 21.februar 2023.

    CSD! Največja sramota Slovenije !!!

  • Avatar Antikrist3
    Antikrist3 22:44 21.februar 2023.

    Baje da je težava v tem, da je oče vidni član stranke SĐS, mama pa je normalen človek.

  • Plavi-mil 09:04 22.februar 2023.

    To je polovično poročanje, tudi če ne bi pisali o tem, povejte ZAKAJ otroci ne smejo imeti stika z mamo, zakaj potem bežijo k njej, če je toliko slaba? Nobeden si ne more ustvariti mnenja, če ne veš vseh dejstev.

  • albert6 06:27 22.februar 2023.

    Butasti zakoni za butaste sodnike

  • Luksi 07:41 22.februar 2023.

    Sem že večkrat napisal, da na sodišču ni pravice in ta primer to samo potrjuje. Razglabljati o posameznih primerih zdaj nima več smisla, komplet sodstvo je potrebno razpustiti in začeti znova. Podkupljene sodnike je treba ustrezno sprocesirati, tako, da jih ...prikaži več še dolgo ne bomo videli na ulicah...

  • robi2107 08:16 22.februar 2023.

    Če si bo kakšen od otrok kaj naredil ali se mu bo kaj zgodilo, pa nihče ne bo kriv. Takrat se bodo vsi izgovarjali eden na drugega. Kar na same otroke, po možnosti.

  • leonardo 07:01 22.februar 2023.

    Naš otrok je ob ločitvi staršev (dodeljen je bil očetu in materi,) ostal pri materi samo 14 dni, se pogovoril z materjo( bil je star 12 let) in postavil ultimat. Če me ne pustiš živet k očetu, se ne premaknem ...prikaži več iz dnevne sobe. Prišel je domov in ostal pri očetu vse do danes. O ja, mati ga obiskuje, kakor kdaj. Včasih 1 krat na mesec, včasih enkrat tedensko, kadar pa je mati v stiski pa vsak dan. Če je bil otrok v stiski pa je rekla " naj ti očka da ljubčka.".Nikoli pa mu ni prinesla niti banane.

    • leonardo 07:06 22.februar 2023.

      Seveda otrok potrebuje oba starša. Tudi naš je hrepenel po materi, kadar se ni zmenila zanj je imel nočne more. Spomnim se, da jo od začetka ni bilo blizu cele dva meseca. Naslednji obisk spet več kot mesec. Ko jo ...prikaži večo je enkrat poklical, bila je na zabavi, in pojamral, da bruha in je bolan, je rekla: Saj bo jutri bolje " in odložila.

    • mojglas 07:10 22.februar 2023.

      Žalostno da tudi takšne mame obstajajo, ki ni ne zaslužijo naziva mama. Na srečo ima otrok super očeta ki mu pomaga, je pa žalostno da vsi nimajo takšne sreče in imajo nekateri oba starša neodgovorna.

    • robi2107 08:11 22.februar 2023.

      Sin pri tej starosti rabi očeta, ne mamo. Tudi, če je ta normalna. In če je normalen oče, seveda. Govorim na splošno, ne samo za tvoj primer.

    • leonardo 09:37 22.februar 2023.

      robi, napisal sem otrok, ne sin. Dvomim pa, da je mati normalna, če pri tej starosti lahko zapusti otroka, pa naj bo to sin ali hči. Nihče od nas ni preprečeval stika z materjo, ker smo videli kako velika želja ...prikaži več se je porajala, da bi videl mater. Sedaj ima 17 let in se obtožuje, kako je hudo, da ne čuti do matere tega kar bi morda moral????

    • robi2107 09:56 22.februar 2023.

      Sem narobe sklepal (sem verjetno spregledal, da si napisal "otrok" pa mi je potem moška oblika glagola asociirala na osebo moškega spola). Vseeno drži tisto, kar sem zapisal v prejšnjem komentarju.

  • Naklonsky 14:25 22.februar 2023.

    Bivšo sodnico skrbijo vprašljiva in dolga odločanja sodišča?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.