Avto
12042 ogledov

Primerjava - toliko najmanj stane novi golf v Sloveniji

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Snežinko 09:48 12.februar 2020.

    Predrag. Pa ena večjih bedarij so dvo, tri in več področne klime. V avtu 2x2m tripodročna klima? Naprej: ne mi podajat, da ima samo najbogatejša oprema DAB+, ker bo z letom 2021 DAB+ OBVEZNA oprema VSAKEGA avta. In...zakaj ste ga ...prikaži veča "pozabili" primerjati s Hondo Civic 1.5 ??? Za 25k€ dobiš 182KM, vse našteto PLUS tisto, kar je pri golfu na spisku doplačil. Ja, pa japonec je, ne novodobni nemec, ki se že v garanciji pokvari 10x. Golf je BIL sinonom, zdaj pa je samo še senca stare kvalitete.

  • 277e7e0798e154efbedb78510b05597587d206c4 08:20 12.februar 2020.

    Octavija kot večji in boljši avto z nižjimi polnimi cenami po ceniku, enakim motorjem in ročnim menjalnikom 1.0 TSI 6-st. ročni 85/115 18.045 €18.894 € 1.5 TSI ACT 6-st. ročni 110/150 21.011 €22.293 €

  • McClain 08:04 12.februar 2020.

    Pozabili ste še napisat: Fiat Tipo od 10.990, za 17.000 že zelo spodoben in garantirano najmanjsi stroski vzdrževanja med zgoraj naštetimi, pa seveda 5 let garancije oz. jamstva. Best buy.

  • maresem 18:03 12.februar 2020.

    Nabijem n k... VW in golfa. Nikoli več VW. 4 so bili dovolj - preveč.

  • kara 09:47 12.februar 2020.

    Napram? Me res zanima, kdo je vam dal službo, ko pa še OŠ nimate dokončane. Ubogi naš jezik!

    • andrej.leban 12:43 12.februar 2020.

      SSKJ: napram predl., pisar., z dajalnikom do, proti, nasproti: odnos napram podrejenim / uvoz je napram lani narastel v primeri z lani //// Če želite, vam pokažem tudi potrdilo o dokončani osnovni soli. V njej sem se med čitanjem leposlovja ...prikaži več prvič srečal s tem izrazom. Prisrčen pozdrav.

    • kara 20:50 17.februar 2020.

      Gospod Andrej, če ze citirate SSKJ, potem se ga naučite tudi uporabljati. Poglejte, kaj pomenijo kvalifikatorji in se podučite o slogovni zaznamovanosti besed, potem pa se lahko pogovarjava naprej.

  • stromar 21:43 12.februar 2020.

    Snežinko. Zmanjkuje argumentov in smo jezni, še kar zavajaš. Ti pa res sanjaš, litij se proizvaja v dnevnih kopih, npr. v Avstraliji, veliki presežki sv. proizvodnje in ogromen padec cen, sploh ni strupen, v baterijah minimalno redkih kovin, kitajska proizvodnja ...prikaži več je že in bo še bolj čista kot drugje, baterija že enako kot 30 skodelic kave ali 2 kg govedine in ja že v celoti reciklaža. Tvoj gsm očitno nima baterije in redkih kovin

  • stromar 21:47 12.februar 2020.

    Snežinko, Strupeni baker?! TEŠ stalno deluje, filtri, šoštanj manj onesnažen kot drugi kraji, ni več degredirano območje, daljinsko ogrevanje tudi velenja in manj PM delcev. Sem bil dovolj jasen, in tvoj smrad od fosilca in še mio osebnih in pol ...prikaži več mio tovornih, poleg CO2 še več 10 strupenih snovi in delcev, sploh neogret in pozimi in v mestih. Rabiš še kaj, pa poskusi kaj z argumenti, gostilniške pusti

  • stromar 09:18 12.februar 2020.

    To ni normalno, fosilc za 20 do 30k, pri mojih km še 50k € v 10 letih za gorivo, pustimo super drage servise in glavno po opremi in vseh karakteristikah veliko slabši kot moj EV, pustimo še udobje, eko

    • Snežinko 09:51 12.februar 2020.

      Ti si tvoj "eko" vtakni ... veš kam. Kako "eko" je, ko litij za tvoje "eko" baterije kopljejo 8 in manj let stari otroci ter pri tem umirajo? (aja, tebi to ni važno, kot kaže) Kako "eko" je, ko kitajci ...prikaži več delajo tvoje "eko" baterije tako, da strupene ostanke zlivajo v bližjne reke? Kako "eko" je, ko tvoj "eko" motor izdelujejo iz strupenega bakra brez filtrov, zaščit itd? In , nenazadnje, kako "EKO" ti tvoj "eko" avto polniš z elektriko iz "eko termoelektrarne? Sem bil dovoj jasen ali rabiš še kaj?

    • trtmrtsmrt 13:27 12.februar 2020.

      Snežinko vsaka ti je na mestu!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.