Slovenija
70 ogledov

Prisluhi odkrivajo novo ime – Viranta!

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • chilli24 16:25 22.avgust 2013.

    Lovšetu podalšali pripor, da je sodnica šla lahko na dopust. Ko pa pride nazaj bo Lovšetu že potekel čas pripora in ga bodo spustili DDDDDD. Sory napaka v postopku.

  • anze40 12:22 22.avgust 2013.

    če ne bi bilo Požara, bi marsikaj ostalo skrito.

  • anze40 12:22 22.avgust 2013.

    za bruhat

  • ennanova 11:41 22.avgust 2013.

    Jaz sem najbolj primerenGospod Mišič je včeraj na televiziji voditelju oddaje Odmevi kratko malo rekel, da samega sebe nikoli ne oceni s kakšno štirico, da si da vselej oceno pet, včasih pa celo plus pet. Izjava sicer precej …<br ...prikaži več />http://za-misli.si/kolumne/dusan-rutar/1124-jaz-sem-najbolj-primeren

  • dragec 11:49 22.avgust 2013.

    TEMU SE PRAVI - VIRANTOVANJE

  • mph 13:33 22.avgust 2013.

    Problem je, ker Požar bolj malo odkriva, več ustvarja. Je zelo ustvarjalen, vendar v napačnem smislu.

  • mrki 13:40 22.avgust 2013.

    jep , resnica - PEČE !!! ampak ni Sašo Peče

  • mrki 13:41 22.avgust 2013.

    no pa mi naštej kaj je NAROBE napisal oz kaj je ustvaril !! - ks tok pamtn !!

  • mrki 13:44 22.avgust 2013.

    Čefo - mal pošlatite tonske tehnike na RTV SLO in POP TV - ti znajo kej počet !!

  • mph 14:17 22.avgust 2013.

    Eh, če bi bral njegove novice zadnjih recimo 5, 10 let, ... me ne bi take neumnosti spraševal. Če pa si janšist, pa te seveda razumem.

  • sivka 14:25 22.avgust 2013.

    če ne bi bilo požarja, ne bi vedeli za pasje zgodbe, nje

  • allstarr111 14:28 22.avgust 2013.

    Samo še Bradley Manning manjka, in bo izgovor popoln, pač politično so se spravli na jadnika, ki je ukral na desetine ali celo stotine mio. Evrov. BOGI res

  • colibri 15:12 22.avgust 2013.

    NEVER ENDIG STORY, ITALIJA JE DRŽAVA KATERA IMA MAFIJO,PRI NAS IMA MAFIJA SVOJO DRŽAVO. PRAVA GNOJNICA.

  • popoldanc 22:15 22.avgust 2013.

    jajo naročilo = požar report

  • mph 10:49 22.avgust 2013.

    Oh, sem že začel brat, da vidim, kaj so odkrili ... ko naletim na to smet, Požar report. In mi je bilo vse jasno. Konec branja. Take so pač moje izkušnje s tem plačancem pleškota, ko se pojavi naziv tega ...prikaži več rumenega tiska je čas za nehat trošit čas z branjem brezvezne novice.

  • Šemefuky 23:52 22.avgust 2013.

    Jaz sem od vedno hvalil PreViranta in ne dvomim o njegovo poštenje in iskrenost. Prej ali slej bo padel skozi kakšen cedilnik in takrat bo po njem. Če bi bil na mestu tistih, ki lahko prikrijejo navedene prisluhe, tega zanj ...prikaži več ne bi nikoli storil. On razen zase ne bo za nikogar nič naredil nikoli, nikoli. Mi je pa všeč njegova drža v zadevi Gašpar Gašparja, ker je skrajno pederska, pederska. Vse se plača, vse se vrača. Tudi za tvojo rit raste šiba.

  • jons 22:53 22.avgust 2013.

    Se pravi, da sta si glede ustvarjanja potem kar podobna. Tudi tvoje mnenje je nastalo brez da bi vsaj prebral celoten članek. (in s tem se celo hvališ)

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.