Slovenija
434 ogledov

Pro plus bo jutri ugasnil še to, kar je ostalo

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • kontrahan 09:35 15.februar 2017.

    Tresla se gora, rodila se miš. Pričakovano.

  • Undertaker 09:44 15.februar 2017.

    To so eni otroci, ki se igrajo, da imajo televizijsko postajo. Drugače pa kanail, kjer vidiš vse reklame, kar jih je bilo posnetih v naši preljubi domovini in širše. Da gledaš njihove programe veš, ker so med reklamami filmi in poročila.

  • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 11:31 15.februar 2017.

    zaradi lige prvakov sem vplačal voyo ,slika katastrofa od kvalitete ,celo tekmo sem klel da se je kar treslo ,skozi cukanje slike in kot da bi skozi polivinil gledal,tako da sem na A kanal prav jezen in če bi propadli ...prikaži več bi bilo še najbolje za nas uporabnike ker itak od njih ni nič,voyo pa definitivno odjavim še ta mesec ,ker je kvaliteta slika slabša od starih televizorjev ki smo jih prej imeli

  • VIKTTOR 17:17 15.februar 2017.

    kdo te je plačal? za tak komentar.odločil sem se, da, samo kar naročim to plačam! Tem pokvarjencem ne dam niti centa več.Če bi večina tako naredila, bi pokvarjenci takoj slekli hlače, ker pa smo ovce delajo kar hočejo. sf/sn

  • Papaja Popi 08:53 15.februar 2017.

    Kdo ali kaj je Pro plus ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?

  • partizanka 09:04 15.februar 2017.

    dokler je to podaljšek oblasti, se lahko obnaša kakor hoče

  • bojovi 13:49 15.februar 2017.

    Verjamete ali ne, jaz sem čisto pozabil da Pro Plus programi obstajajo :) .

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 14:34 15.februar 2017.

    "Na vprašanje, zakaj sprememba,"Zakaj le? Zato ker nakladajo. Še sami seb ne verjamejo k tok nakladajo. Zato pa so stisnil rep med noge. Tko se obnašajo k otroc. Kdo jim bo pa verjel?

  • cogocogo 14:57 15.februar 2017.

    veliko nas je

  • smejka 12:15 16.februar 2017.

    Že sodelujem

  • Zdravko Lajh 17:47 15.februar 2017.

    Vse Slovence, ki mislijo s svojo glavo in se ne pustijo voditi trgovcem s pomočjo poneumljajočih medijev kot sta Akanal in POP TV, pozivam k bojkotu programov (beri reklamnih sporočil!), ki jih vsiljuje Pro plus. Organizirajmo se in pritisnimo na ...prikaži več ponudnike, da ne bodo zaračunavali teh dveh programov ali pa naj ponudijo pakete brez njih. Kdo pa bo plačeval 5 minut novic in 55 minut reklam v 1 uri (24 UR)???

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.