Avto
435 ogledov

Prodaje alfe romeo giulia pod pričakovanji

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • vzev 16:02 17.junij 2017.

    Naj naredijo kakšnega karavana, pa bo prodaja sigurno narasla.

  • McClain 00:01 18.junij 2017.

    je pa gulia tako lep avto, da sem zadnjic obstal in gledal in se nisem mogel načudit. Če bi ne potreboval prostornejšega, bi jo imel. Kakšne linije in kakšni detajli in kako skladno vse. Ne vem kaj tui mora bit ...prikaži več da greš kupit recimo nek brezvezen množičen nemški avto, da rajš ne napišem kateri, ki je za povrh vsak drugi na cesti enak. Da se vozi odlično pa tudi ne dvomim, ker sem nekoč peljal 126ko, karavan. To je šlo čez ovinke kolkr si hotel, ko prlimana je bila.

  • Sandi Vatovani 11:57 19.junij 2017.

    Za prodajne rezultate verjetno odgovarja uvoznik Avto Triglav v Sloveniji... NI OGLASOV :) je kdo že videl TV ali jumbo oglas ?? je pa res da avto ni poceni,... pa saj iPhone tudi ne pa ga je folk, ki računov ...prikaži več za gsm ne plačuje redno, vseeno dobil in vzel na obroke ....

  • wolf.ata 09:58 17.junij 2017.

    saj Slovenci smo nori na avte,samo,kaj ko ni več poceni kreditov in leasingov,pa še ne dobiš ga,ker so zaostrili pogoje,ker so tisti,ki imajo denar enostavno prenehali plačevati obroke s tem pa so leasing hišam z odvzemom le teh ostala z ...prikaži več polnimi parkingi teh vozil in s tem izgubo,to je problem,primer imam pokojnino tako malo,da je ne bom omenil,ampak od leta 2004 sem menjal nekje 5novih avtov vse na leasing in vse redno plačujem pa ni nobenih problemov,danes s temi novimi pogoji pa ne bi več dobil leasinga,ja so eni nabavljali drage avte,Bmw,Audi itd.,plačali 10-20 obrokov pa konec,sedaj je zaostreno bolj kot kredit,kaj češ

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.