Teolog naj nemudoma odstopi, saj ni sposobn resit zastojev na nasih cestah!!!
Bo dal za mašo pa bo OK pa ne iz svojega žepa.
Ali je bila šivilja kaj boljša? Še njihovi so razlagali, da vedo, kako pri Alenki poniknejo milijoni. Da o Darsovem Ribiču, ki je za dvakrat preplačal upravno zgradbo, kjer je imel prste vmes tudi njegov brat, sploh ne zgubljamo besed...
A ni nekoč že veljajo da julija pa avgusta ni dovoljeno delati na avtocestah? Zakaj so to ukinili?
Pa kaj vsi rinete na morčita, kot da ga bo zmanjkalo, če ne boste prvi. Prav vam je!
Jaz se pa jutri že vračam iz morčita, ne bo gužve
Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.
Teolog naj nemudoma odstopi, saj ni sposobn resit zastojev na nasih cestah!!!
Bo dal za mašo pa bo OK pa ne iz svojega žepa.
Ali je bila šivilja kaj boljša? Še njihovi so razlagali, da vedo, kako pri Alenki poniknejo milijoni. Da o Darsovem Ribiču, ki je za dvakrat preplačal upravno zgradbo, kjer je imel prste vmes tudi njegov brat, sploh ne zgubljamo besed...
A ni nekoč že veljajo da julija pa avgusta ni dovoljeno delati na avtocestah? Zakaj so to ukinili?
Pa kaj vsi rinete na morčita, kot da ga bo zmanjkalo, če ne boste prvi. Prav vam je!
Jaz se pa jutri že vračam iz morčita, ne bo gužve