Svet
5946 ogledov

"Prosim, pustite me k otrokom"

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Žurnalček 10:24 26.november 2017.

    To je zato , ker se v ilegalce vmešujejo " dupebrižniki ! Zakaj jo niso poslali takoj nazaj v Č.G. Zato,ker se je nekaterim na RH smilila , no sedaj so jo pa dober zahebal! Moj klinac je bila žrtev ...prikaži več trgovine z ljudmi , ona je sam plačala , da so jo švercal ! Dejte jo na ladjo za banane in direkt do EC !

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 22:02 23.november 2017.

    Sicer ustašotov ne maram,ampak v tem primeru so ravnali,tko kot vse letalske družbe,ki jim takile padalci potem zaradi neurejenih dokumentov ostanejo na grbi in stroških!Baba je mutivoda,vsaj tko se mi zdi?

  • ljubodoma 06:24 24.november 2017.

    ti to, dolf, be ni to so imeli sistem ko đugašvili in nikdar ga ne vidi ! Do 100 miljonov pospravit ob grozoviti lakoti jim sploh ni bil niti najmanjši problem - nihče od klavcev ne bi niti trenil z ...prikaži več z očesom za cigane . . . . .jude . . . .al pa morda Slovence !

    • janez60 08:04 24.november 2017.

      Pisanje popolnoma zmedene in zblojene osebe. Poišči pomoč na psihiatriji.

    • Papaja Popi 08:53 24.november 2017.

      ljubodoma ............ali je spet tablet popustil ?????????????

    • Žurnalček 10:20 26.november 2017.

      Če ti že trije v enem komentarju rečejo , da si za v Polje , potem si 100% . Pejd sam , dokler ne narediš pisdarijo in te čuzirajo v Polju za vedno !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.