To me spominja na začetek Covid ere pri nas.... En dr. v Beli krajini prinesel iz dopusta in naredil štalo... Pravi moja soseda, da ni nevarnosti da bi ona prinesla virus v SLO, saj nikamor ne gre... ker penzijo ima… ...prikaži več v redu, samo mesec je predolg...
To me spominja na začetek Covid ere pri nas.... En dr. v Beli krajini prinesel iz dopusta in naredil štalo... Pravi moja soseda, da ni nevarnosti da bi ona prinesla virus v SLO, saj nikamor ne gre... ker penzijo ima… ...prikaži več v redu, samo mesec je predolg...