Slovenija
481 ogledov

Prvi trgovec v Sloveniji, ki ne bo več prodajal baterijskih jajc

Komentarjev 19
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mph 23:50 26.oktober 2016.

    Me zanima, če je ratal cenejši zaradi internih optimizacij ali zaradi stiskanja pasov tistih na dnu plačilne lestvice. Drugače pa večina stvari je še vedno dražjih od Sparja, čeprav nam je zdaj nekaj časa Hofer glavna postaja.

  • mph 23:49 26.oktober 2016.

    En tistih, ki je nastal iz nič, ne pa z načrtnim uničevanjem obstoječih podjetih in krajo. Zato so same ok, čeprav nakupujemo za nas predvsem v Hoferju, pač nam ustreza bolj izbira. Hofer je tudi štartal iz nič, ne s krajo.

  • mirror 21:21 27.oktober 2016.

    Mercator in Spar nikoli ne bosta primerljiva. Pri cenah pa sploh ne. Tiste "akcije"ne vžgejo pri vseh. Resnica je ta, da je Mercator imel v preteklosti najvišje marže od vseh živilskih trgovcev.

  • uni65 19:58 26.oktober 2016.

    ja res je

  • uni65 19:29 26.oktober 2016.

    LIDL, tuji trgovec v Soveniji

  • novispenjac 20:12 26.oktober 2016.

    je cenejši, ampak ima škart robo. Mercator ima bistveno večjo izbiro kvalitetnih izdelkov (ne kupujemo vsi mercator črtne kode). Da je hrvaški je res sramota, ampak odkar ni več "državni" je postal precej cenejši kot npr špar....

  • Margity Tedea 00:30 27.oktober 2016.

    Namesto da sem "njihov navdih" naj raje ponudijo stvari, ki so bolj zdrave. Stvari, ki zares štejejo. Jajca hlevske reje to gotovo niso.

  • Ferluci 07:47 27.oktober 2016.

    Ne vem, če tako kompliciraš tudi pri visečih eko jajcih...

  • novispenjac 15:21 27.oktober 2016.

    to pa ni res. Po mojih izkušnjah je Špar precej dražji. Je pa verjetno odvisno od izdelka, ki ga kupuješ. Špar ima tudi natego z "vračilom na kartico". Če kartice nimaš, ugotoviš, da je resnična cena višja, kot je napisano na polici.

  • kapibara 18:49 27.oktober 2016.

    Če kartice nimaš, ne kupiš tega artikla..

  • h3o 16:09 27.oktober 2016.

    bravo LIDL, pohvalno!

  • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 19:05 26.oktober 2016.

    LIDL ,slovenski trgovec ???????????????????????

  • asmas 19:50 26.oktober 2016.

    ma kaj komplicirata.koji k...še vdno je bistveno cenejši (in boljši) od hrvaškega mečkatorja

  • Margity Tedea 00:29 27.oktober 2016.

    Problem ni v tem, da je Lidl tuji trgovec, ampak v tem, da je tudi hlevska reja ena velika natega. Zdrava so edinole eko jajca proste reje, pa ne takšne, kot jo dopušča naš zakonski standard (katerega so si prehranski ...prikaži več dobavitelji preprosto kupili, da je napisan tako, kot njim ustreza). In kokoše ne bi smele dobivati ne žit ne koruze. Hraniti bi se morale s travo, semeni, črvi, orgrci itd. in biti ves dan, vsak dan na paši. Take kokoši pa seveda potem znesejo bistveno manj jajc ... in potem je jajca treba spodbuditi na umeten način. Sicer pa, vsak trgovec, domač ali tuj, ti da samo nekaj drobtinic, drugo je nesprejemljivo in tako bi moral - če bi hotel dobiti res zdravo in tudi etično pridelano hrano - vse pridelati sam ali pa vsako stvar kupiti pri drugem, ker vsak ima le nekaj stvari v redu. Sama ne bi izbrala Lidla, ker ima precej manj eko ponudbe kot pa Hofer. Lidl se reklamira s slogani, kot n.pr. "Naš navdih ste vi." Kaj pa mene to briga? In kaj mi to pomaga? Namesto da sem

  • Pepe007 07:40 27.oktober 2016.

    V tem napisanem je nekaj resnice in veliko veliko bedarij enega mestnega črva, ki kure verjetno še videl ni. Kokoši, ki so prosto puščene v naravi iščejo semena rastlin, tudi žit. Sedaj pa bi jim to morali skriti :). So ...prikaži več pa vsejede. Samo po travi žal jajc ne bo.

  • c1305166 08:15 27.oktober 2016.

    Kaj so to zaena jajca na baterije?

  • kapibara 08:39 27.oktober 2016.

    Torej, po 1. 7. še en artikel več, ki ga bom kupoval v Lidlu..

  • kapibara 08:40 27.oktober 2016.

    On ne, mogoče baba..

  • Ferluci 08:48 27.oktober 2016.

    vibrator

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.