Svet
14750 ogledov

To zahtevajo "revni" ruski mobiliziranci

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Syn
    Syn 06:22 07.oktober 2022.

    Ha..ha..ha..ha.. 🤣 Vedno ko berem to ukronaci propagando , se moram smejat. Vidim samo vire teh informacij in me že stisne na WC. :)

  • Toma 17:15 06.oktober 2022.

    Ajde rusoritolizci pomagajte jim! Putler nekaj čečka po papirjih v spremstvu cirkusantov - ha-ha-ha!, burleska vredna Chaplina!

  • Avatar luckyss
    luckyss 17:59 06.oktober 2022.

    Situacija na fronti se bo verjetno obrnila že v dnevu ali dveh...Le kaj boste pisali potem ?! Boste preko streama neposredno prenašali jamranje "Belonosova" ali še naprej širili propagando ?!

    • Jernej65 18:14 06.oktober 2022.

      Imaš prav. Situacija se obrača in sedaj se bo dokončno obrnila v prid Ukrajincem. Se mi kar smilijo ti rusi, ki sploh ne vedo za kaj se gre, da bodo morali umirati za tega poblaznelega, narcisoidnega, egoističnega, morilskega Putlerja.

    • Carbon 18:21 06.oktober 2022.

      Javi se na fronto in to prvo linijo Luckys,glede kok si razgledan pa pljuvaš po vsem kar ni rusko!!!Taki za tipkovnico doma skriti za 4 stenami revčki ubogi.Zdj pa hitr čokolino jest za večerjo,pa na svež luft pred spanjem.lahko noč🥱

    • Jernej65 18:26 06.oktober 2022.

      Ta bedak v vojno pošilja navadne ljudi, ki se že tako komaj preživljajo, da se borijo za nekaj, kar njim sploh nič ne pomeni. Želijo si preprosto preživeti in nahraniti svoje družine. Svojo bogato elito pa pusti pri miru. Lažje ...prikaži več je poslati reveže in etnične skupine za kanonfuter, saj jih bo manj pogrešal. Pa kaj, milijon revnih rusov žrtvovati, pomeni manj revnih. Na koncu bo pa itak vse zgubil, teslo zagamano.

    • Avatar luckyss
      luckyss 18:41 06.oktober 2022.

      Ha, ha, ha...Sem pričakoval buren odziv prikletnih kretenov ...Se opravičujem, če sem se v oceni zmotil za kakšno uro...Me prav zanima kako se boste odzivali v ponedeljek ;))..To, da boste danes onanirali pod mojim komentarjem, je itak že jasno ;)

    • Jernej65 18:51 06.oktober 2022.

      luckyss, v Hersonu pravkar tvoji Putlerjevci mahajo z belo zastavo. No sedaj pa napiši da sem zopet kreten, ker te seznanjam z dejstvi, ki jih nočeš videti.

    • Burja 18:55 06.oktober 2022.

      lucky...Želi povedat, da je sedaj situacija drugačna, namreč Kadirov je napredoval v hierarhiji blaznežev.Pričakujemo redne selfije tik tok brigade.

    • jakec1575 21:23 06.oktober 2022.

      Počakajmo. do zime je ukrajina v naletu. po zimi pa bojo rusi verjetno uravnotežili. grozno je tole klanje. in nezakonita aneksija.

    • jozicamurn 00:39 07.oktober 2022.

      So me že izgubili v tekstu takoj, ko so napisali:"SkyNews poroča..".

  • Ender3 00:19 07.oktober 2022.

    Putin mobilizira podobno kot, naš heroj Ištvan. Ali so to mladi, nevzgojeni in intelektualno deficitarni. Ali pač starejši, neuki in finančno šipki, ki odreagirajo, če se jim ponudi 20€ napitnine.

  • Jernej65 18:51 06.oktober 2022.

    luckyss, v Hersonu pravkar tvoji Putlerjevci mahajo z belo zastavo. No sedaj pa napiši da sem zopet kreten, ker te seznanjam z dejstvi, ki jih nočeš videti.

  • Toma 19:23 06.oktober 2022.

    OK, malce čistega vina: prej so pošiljali v boj nekakšne poklicne vojake, pa niso kaj dosti opravili. Sedaj so na vrsti čisto običajni ljudje, ki v današnjih časih niso pripravljeni dati življenje za običnega norca, kot so včasih njihovi dedje…

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.