Avto /avto/iz-druge-roke
11336 ogledov

Rabljeni avto: volkswagen golf sedme generacije (2012-2019)

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Mark035
    Mark035 11:42 25.september 2022.

    Zadnjih 15 let so pametni tisti ljudje, ki ne kupujejo avtomobilov skupine VAG (Volkswagen, AUDI, Škoda, Seat..). Če želi človek biti non-stop na servisih, potem je to avto zate, drugoča pa prste proč. Daleč najslabši bencinski motorji so ravno od VAG skupine.

    • Toma 12:27 25.september 2022.

      Oj, moja rdeča kumara! Končno da imava nekatera skupna stališča! Upam pa, da si na toplem!

    • vzev 12:52 25.september 2022.

      Se strinjam, da so bili prvi turbo bencinarji pri VAG-u problematični. Toda sedaj so jih pa kar dobro popravili. To je sedaj enako, kot je Renault na slabem glasu pri dizlu, ker je imel hude napake tam okoli leto 2004. ...prikaži več Drugače mi pa povej, kaj si lahko še kupim kaj drugega kot VAG? Vsi drugi sploh ne ponujajo več nekih motorjev, ki bi imeli več kot 150 konjev. Kavnega mlinčka pač ne mislim voziti.

    • vzev 12:54 25.september 2022.

      Npr. novi 308. Odličen avto, ki pa ne ponudi pametnega motorja. In pa še težava drugih (nasploh evropskih avtov). Vsi imajo tako mehko podvozje. VAG še je pa vedno pristaš tršega podvozja.

    • Avatar Mark035
      Mark035 17:29 25.september 2022.

      vzev - pred leti sem prisegal na BMW, ampak od leta 2005 so naredili take napake, da sem od takrat na MAZDI, in to je edini avto, ki ga priporočam. MAZDA ima odlične bencinske motorje in jih v tej "elektro" ...prikaži več mrzlici, celo posodablja, kar ne počne več nobena evropska znamka avtomobilov.

    • vzev 18:24 25.september 2022.

      Se strinjam, glede motorjev Mazde. Toda zopet ne ponudijo motorja z malo več konji. Samo kaj ko ne znajo spraviti skupaj notranjosti, ki bi bila lepa. No saj je tudi VW totalno zašel s temi štrlečimi zasloni. Vsaj Audi se ...prikaži več pa vrača lepi notranjosti z vgrajenimi zasloni.

    • vzev 18:25 25.september 2022.

      Enostavno samo Nemci znajo ponuditi, še avto s vsaj 150 konji. Vsi drugi pa ponujajo samo kavne mlinčke.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.