Pod streho

Račun za elektriko: Da vas zaradi klime ne bo bolela glava

Komentarjev 2
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • vzev 09:48 28.junij 2026.

    Kakšna bedarija. Zunaj 36 stopinj, jaz se bi pa kuhal v hiši pri 30? Zakaj imam potem klimo? Logično, da hladiš tja na 22.

  • Anja1956 10:35 28.junij 2026.

    Mislim, da ni noben problem porabiti s klimo 10 do 15 kilowatov na dan! Pomeni na mesec 300 do 450 kw, kadar je tako vroče kot zdaj !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.