Kakšna bedarija. Zunaj 36 stopinj, jaz se bi pa kuhal v hiši pri 30? Zakaj imam potem klimo? Logično, da hladiš tja na 22.
Mislim, da ni noben problem porabiti s klimo 10 do 15 kilowatov na dan! Pomeni na mesec 300 do 450 kw, kadar je tako vroče kot zdaj !
Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.
Kakšna bedarija. Zunaj 36 stopinj, jaz se bi pa kuhal v hiši pri 30? Zakaj imam potem klimo? Logično, da hladiš tja na 22.
Mislim, da ni noben problem porabiti s klimo 10 do 15 kilowatov na dan! Pomeni na mesec 300 do 450 kw, kadar je tako vroče kot zdaj !