Slovenija
15632 ogledov

Račun za elektriko: vse to plačujete poleg elektrike

Komentarjev 19
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Janez_53 08:50 04.december 2019.

    Kje ste pa še slišali, da se moč varovalke izraža v KILOVATIH??? Če se prav spomnim iz osnovne šole, se moč varovalke izraža v AMPERIH!

    • janez.zalaznik 11:18 04.december 2019.

      Drži, hvala za opozorilo, želel sem pojasniti, da priključno moč omejujejo varovalke, zato je prišlo do napake, ki sem jo že popravil.

  • Avatar praufo
    praufo 15:38 04.december 2019.

    jaz sem na računu opazil, da je postavka "trošarina", tega nisem opaziv v članku, jasno pa je , da se plača ddv na trošarino, se pravi davek na davek ... kasira se pri gorivih, kjer je trošarina enormna, potem pri ...prikaži več energiji, potem pri alkoholu, potem pri cigaretih ... neskončko požrta država, kar gre denar, a res vičinoma za socialo

  • matermila 09:52 04.december 2019.

    Povprečna hiša ali stanovanje, ki ima 10 kilovatov močne varovalke, na mesec plača...,Kje ste pa to pobrali?Varovalke so v A (amperih),V bodoče pa si le kaj preberite,preden trosite neumnosti.

    • janez.zalaznik 11:18 04.december 2019.

      Drži, hvala za opozorilo, želel sem pojasniti, da priključno moč omejujejo varovalke, zato je prišlo do napake, ki sem jo že popravil.

  • snupy1 14:00 04.december 2019.

    V omrežje se pa ne vlaga. Še vedno daljnovodi iz smreke na smreko ker je najcenej. V zemljo pokablit pa nebi ker je predrago. Na dolgi rok pa ne morejo kasirat vzdrževanja. Da o varnosti ne govorim.

  • Avatar drecos
    drecos 07:44 04.december 2019.

    lopovi

  • Avatar drecos
    drecos 07:45 04.december 2019.

    lopovi

  • jakec1575 10:09 04.december 2019.

    a veste to, da na agenciji imajo za dela za 2 dni potem pa vedrijo ostale. morajo distribuirati enkrat na leto denar od prikljucnin.

    • jakec1575 10:09 04.december 2019.

      pa ful drobr so placani. to je delo za zivljenje. 2 dni dela in celo leto top placa.

  • Avatar Kseliessa
    Kseliessa 23:55 04.december 2019.

    Ne veste, kje najti žensko za eno noč? Pridite >>> www.Bredhot.Com

  • kapibara1 12:17 04.december 2019.

    V račun je zajeto tudi: - „V skupini se za dosežene temeljne poslovne cilje izplača nagrada, katere višina se določi ob zaključku poslovnega leta,“ pa razlaga Tjaša Frelih iz Elektro Primorska. - V Elektro Gorenjski odgovarjajo, da zaposleni prejmejo "nagrado, ...prikaži večo, ki je pogojena s prispevkom zaposlenih kot rezultat doseganja merljivih kazalcev stroškovne učinkovitosti pri poslovanju podjetja ter pri zagotavljanju zanesljive oskrbe z električno energijo, katere višina in izplačilo je pogojena z do

    • kapibara1 12:18 04.december 2019.

      ...doseženimi rezultati poslovanja družbe za koledarsko leto". - „Izplačilo poslovne uspešnosti se izvaja v skladu z določili Podjetniške kolektivne pogodbe med letom glede na izpolnjevanje vseh zastavljenih ciljev iz poslovnega načrta,“ pojasnjuje Kristina Sever iz Elektra Ljubljana.

  • ode 08:18 04.december 2019.

    Zato pa praktično ni večjega porabnika, ki ne bi imel ponarejenih gl. varovalk. Prijavljeno imajo priključno moč 11kw 3x16A, v resnici pa celo 35kw 3x50A, saj so ponarejene varovalke original 3x16A, v resnici pa 3x50A. Poglejte si prigoljufano razliko v ...prikaži več eur v enem letu: https://www.sodo.si/_files/5588/Cenik%20za%20OPM%202019.pdf Gl. varovalk nihče ne preverja, še manj pa ugotavlja dejansko vrednost v amperih. Dobile so se original ETI ponarejene varovalke.

    • Janez_53 08:51 04.december 2019.

      Tole pa malce nakladaš!

    • mihatirs 09:47 04.december 2019.

      preverjajo se, ko te dobijo plačaš za nazaj nekaj kratnik...tako da srečno ti želim!

    • matermila 09:55 04.december 2019.

      Ode,ta je pa malo bosa,ključ od elektro omarice,kjer so glavne varovalke ima samo upravljalec,če ti pa slučajno rata zamenjati varovalke,ti pa želim veliko sreče,da te ne dobijo.Pa sam jih ne menjuj,ker boš verjetno pečenka.

    • djdj 18:10 04.december 2019.

      Ni res. Sploh od kar so števci na daljinsko odčitavanje, elektro vidi tvojo porabo. Če presegaš tok(glavno varovalko) te omejijo. Lahko se dobi malenkost večji trenutni tok, stalnega pa ne.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.