Slovenija /slovenija/jaz-porocam
158 ogledov

Radar v smetnjaku? Nikakor ne.

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • KOJAK 18:48 04.april 2013.

    Prav alergičen sem na te maile, sploh pa na tisteče pošljem mail naprej bo nekdo dobil nek denar... samo bebci nasedajo na te fore. Sam pa opažam, da največ takih mailov naprej pošiljajo ravno tisti zaposleni v javni upravi... saj ...prikaži več jih večina pušča v njih podpis...

  • demirelis 07:50 05.april 2013.

    policiji nikakor več ne bomo zaupal, ker so smradi... kva je tista naprava k se je učer zvedl da se uporablja protizakonito za telefonske pogovore? tega tud nikakor niso uporablal...taki radarji obstajajo, lansk let u kranju na klancu od ...prikaži več supernove proti zlatem polju je bla postavljena kanta... tko da ne govort sploh

  • Mahi 07:21 05.april 2013.

    Se ne splača. Preveč je riskantno in drago. Kaj če se smetarji zmotijo in vso vsebino odvržejo v smetarski kamion.

  • KOJAK 18:54 06.april 2013.

    No če je v res kanti za smeti in NE v kovinskem ohišju, potem ga slikaj in pošlji na Žurnal... jaz še vedno pravim DA GA NIMAJO.

  • hans 11:53 02.maj 2013.

    a si ti iz javne uprave? tako mi namreč deluješ. Ko te bo tak radar ujel, se boš že prepričal, da še kako obstaja. Tudi v Slo.

  • KOJAK 18:02 05.april 2013.

    No ne nabijaj, bogve kaj si ti videl v Kranju. V Sloveniji takih radarjev ni, že tako ima samo nekaj premičnih. Da pa imajo nekaj za prisluškovat pa hvala bogu. Kako pa misliš da se bodo lotili Hilde, Zidarjev in ...prikaži več narko dealerjev če ne s prilsluškovanjem. Pred prisluškovanjem si ti varen, dvomim da se da kakšnemu policaju ukvarjat s tabo, sploh če govoriš tako kot pišeš...

  • pikijakob 15:20 06.april 2013.

    Tak radar v kranju je. Kranjski smrduhi ga postavljajajo na klanec od supernove proti zlatemu polju.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.