Slovenija
3532 ogledov

Raziskava: Vlada z najnižjo podporo od prevzema mandata

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • alfabeta 10:24 26.oktober 2020.

    Novakova na drugem mestu??!! Od kdaj????? živimo v državi, kjer ne odločajo ljudje, zgolj neka klika, ki odloča kdo je na katerem mestu!

  • Janez_53 10:27 26.oktober 2020.

    Saj ni čudno! Še nagnati bi jih bilo treba, ker so zmedeni, nekompetentni, uvajajo nesmiselne in neučinkovite ukrepe, ne spoštujejo zakonodaje in navodil, nameščajo neprimerne kadre itd. itd. Mislil sem, da je bila Pahorjeva vlada najslabša, ampak tile so jih premagali!

  • leonardo 11:05 26.oktober 2020.

    Kako je že rekel Janša. Da bi morale imeti ZDA močnega predsednika in da bo če zmaga Biden najšibkejši v zgodovini ZDA. Verjetno je bil malo zmeden in je mislil, da ima Slovenija do sedaj najslabšega predsednika - mandatarja kar ...prikaži več jih pomni samostojna Slovenija.Naj mu bodoči predsednik milostno pogleda skozi prste. Saj ubogim na duši še bog odpusti, kajne!

  • radsemastimzmesom 10:04 26.oktober 2020.

    Le koliko +++++številk+++++ si je za danes zamislil jajo?! Ne sumim, da boste spet objavili bombastičen naslov na Zurnal24!!!!!!! Vsi gagamo zaradi enega domšljavca, to se mora nehati, DANES!

    • oneh 10:18 26.oktober 2020.

      Rešitev je povsem enostavna-Le zakaj gagaš, če te moti, torej prenehaj gagati!

    • Avatar ovca
      ovca 10:48 26.oktober 2020.

      radsemastimzmesom vsi gagajo zaradi 1 PSIHOPATA! Domišljavci še dojamejo kaj, psihopati nikoli!

    • radsemastimzmesom 11:08 26.oktober 2020.

      oneh, ah kje, preveč rad živim, da bi upošteval tvoj nasvet. Za vsako rit, šiba raste, tudi za jajotovo... Slej kot prej se bo DESUS zbral in ga fuknil med pozabljene.

  • mulc1 13:39 26.oktober 2020.

    Itak, dobili ste zaupanje a vsaj pri meni izgubili za vekomaj.

  • Ender3 11:59 26.oktober 2020.

    Ta vlada je bila usojena na propad že od vsega začetka, samo čudež jo ohranja.

    • lulibuc 13:44 26.oktober 2020.

      Začetek ni bil slab, bo pa tragičen konec.

  • romy 11:46 26.oktober 2020.

    Čudno,meni in moji širši okolici pa je ta vlada daleč najboljša,veliko dobrega je že naredila pozabljate?

    • leonardo 13:31 26.oktober 2020.

      n.pr. kaj konkretno? Ob vseh kosih, ki jih je odrezal napačno, se drobtine ne morejo primerjati!

    • mulc1 13:41 26.oktober 2020.

      Ja, štartala je dobro a kmalu vse zavozila in ne bo se več pobrala. Žal tudi alternative ni.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.