Svet
18 ogledov

Razkosali volka pred očmi otrok

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Žurnalček 01:36 13.avgust 2014.

    Moja hči , je od takrat , ko smo lovili purana za zakol in smo ga tudi zaklali , samo ne pred njo , videla pa je kako potem visi, ne je več mesa oz. nobene perutnine in samo nekatere ...prikaži več stvari od mesnih izdelkov! Evo kaj sem nehote naredil otroku , teli želijo pa iste šoke delati tujim otrokom , ne da bi starše sploh vprašali , če jim lahko naredijo za otroško psiho tako uničujočo predstavo.

  • d 20:06 13.februar 2014.

    Take delavnice so valilnice malih Brejvikov ...

  • Skippy 01:27 14.februar 2014.

    A ker ne skrivajo realnosti? Glede na to, da so gospodarsko ena najuspešnejših držav na svetu, z najvišjim življenjskim standardom, je potem čudno, da je tak nizko narod, kjer je potrebno vse zaviti v vato, da se skriva resnica.

  • d 07:12 14.februar 2014.

    Enako lahko rečemo za Norvežane ... in skandinavce na sploh, pa potem pride en Brejvik ...

  • mb 10:52 14.februar 2014.

    v šolah pri nas pa se secira žabe, narazen jemlje oplojena jaca itdto je pa učna ura biologijesicer pa večina itak misli, da čokoladno mleko dela milka krava, mleko pa se proizvaja v mlekarnahzato pa smo ena ...prikaži več izmed najboj zarukanih držb v EU

  • Pepe007 19:53 13.februar 2014.

    Na Danskem očitno še vedo, da je smrt zadnji del življenja. Pri nas pa starši otrok ne peljejo več na pogrebe dedkov in babic, da jih ne bi kaj presunilo in da ne bi doživeli žalosti. Naši znani igralci ...prikaži več se gredo celo gonjo proti kolinam. Je nek razlog, da je Danska pred nami. Življenje jemljejo tako kruto kot tudi je. Mi pa gledamo skozi rdeča očala in čakamo, da nas svet "razume".

  • sprehajalec 21:24 13.februar 2014.

    Nikar ne uči Dancev, kaj je prav in kaj ne. Gre za najrazvitejšo družbo tega sveta, vedo kaj delajo, ostali tečemo za njo. Eni hitreje, drugi s polžjo hitrostjo. Zaenkrat kaže, da je nikoli ne bomo ujeli.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.