Avto /avto/na-strom
7810 ogledov

Toliko bo pri nas stal mali električni citroën

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • atamama 06:48 08.april 2024.

    Nekaj mi ni jasno pri teh avtomobilih. Tam dve desetletji nazaj so začeli z EV in vsi novinarji so pisali kako bo to super, ker EV ima manj sestavnih delov, manj porabe železa in aluminija, koliko bo cenejši. Današnje dejstvo ...prikaži več pa je, da imamo EV, ki so za 1/3 ali več dražja od klasičnih. In vseskozi se sprašujem ali novinarji niso iz planeta zemlja oziroma kakšne bajne denarje imajo, da hvalijo nekaj, kar je drago in dražje za uporabo kot klasično vozilo. (EV in diesel na poti LJ-Paris-LJ 3x več)

    • Toma 11:28 08.april 2024.

      Oni so za hvaljenje plačani! Mi pa se lahko brezplačno delamo norca iz njih!

  • Avatar Zoran
    StarMačk 10:15 08.april 2024.

    Zaradi mene lahko ceno nastavijo tudi pod 15 jurjev pa grem brez najmanjšega problema gladko mimo!

  • darefoks 09:15 08.april 2024.

    več kot 5000 ne bi dal za ta drek

  • Avatar Garancija
    Garancija 09:11 08.april 2024.

    Ne zastopim te bedaste propagande,na vsakem koraku te posiljujejo s temi oglasi,pa še zdaj jim ni jasno,da če gre recimo samo 10 000 električnih avtov recimo v split,kje bodo polnili ta jajca.Če pa mene vprašate, za tale citroen bi dal ...prikaži več 7500 evrov,ker več tudi vreden ni

  • Toma 07:42 08.april 2024.

    Jajca namesto volana serijsko? Za doplačilo pa okrogel?

    • Toma 11:29 08.april 2024.

      Aja, morda je tako majhen, da so morali naredili prostor za duple pirhe ;-)

  • rd2dmk2 20:09 08.april 2024.

    nekoč je citroen izdeloval in prodajal picasoja. cena sitnica 20000 eurov. potem pa posust ne boste verjel skor 10000 eurov. in si dal za tisor digitalno kripo 10000 plus nek drobiž. mpak pazi . ko si pa prišel na zavarovalnico ...prikaži večo in hotel zavarovat to svoje NOVO čudo so pa tam rekli premija od 20000 €. tako da si vtaknejo naj tile žabarji nekam tole svojo piksno. dej ceno pa nič popusta in naj se jebe zavarovalnica in citroen

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.