Avto
1607 ogledov

Razmere na slovenskih cestah ta čas slabše kot lani

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Vozniček 21:46 16.julij 2019.

    In? Kaj pričakujete, da bo ta nadzor prinesel? Zmanjšanje smrtnih žrtev? Pa kakšni butalci to sestankujejo in izvajajo ukrepe? Že 50 let isti ali se vsi učijo drug od drugega? Potrebno je spravit nazaj na obnovo znanja stare šoferje, med ...prikaži več drugim so ti isti tudi vozniki motornih koles s katerimi se ubijajo po cesti. 30 in starejši vplivajo na kulturo tudi mlajših, saj mlajši poberejo njihove vzorce vedenja (in ja, lahko me citirate z navedbo avtorja!).

  • Laznivi 23:04 16.julij 2019.

    Koliko nevarnih tock je bilo saniranih v zadnjem letu ? Koliko kilometrov na novo polozenih motoristom prijaznih ograj ? Koliko kilometrov novih kolesarskih stez? Koliko novih avtocest...blabla bla....dobri ste samo za postavljsnje novih omejitev in farbanje polhnih sredinskih crt,drugo je ...prikaži več cista nula od nule. Zelim vam se naprej udobne fotelje in se boljse place.

  • max 00:24 17.julij 2019.

    Dokler boste samo dvigovali globe, pač ne morete pričakovati izboljšanja. Obnova cest, motoristom prijazne ograje. . . . , kje pa so taki ukrepi z vaše strani. Najlaže je krivdo valiti na uporabnike infrastrukture ( če tem poljskim potem še ...prikaži več lahko tako rečemo) in veselo kasirat, Sram naj vas bo.

  • Vozniček 21:51 16.julij 2019.

    Dokler ne "prizemljite" starejših šoferjev (tovornjaki, celo avtobusarji v zadnjem času, saj uvažamo kader, motoristi...) se lahko na AVP še tako trudite razvijati fakin... kompetence in sposobnosti, mečete kandidate na izpitih in podobno, vaš "trud" izgleda kot trud govnača, ki ...prikaži več se mu drek na vrhu hribčka skotali v dolino. In strokovna javnost vas kot take jemlje že zelo dolgo! Policije je itak premalo, da bi karkoli spremenila in njihov trud je velikokrat kontraproduktiven. Je volja? Je pot?

    • max 00:28 17.julij 2019.

      Vozniček malce se pozanimaj predno pišeš neumnosti. Povprečna starost povzročiteljev najhujših nesreč je 25-35 let.

    • Vozniček 11:30 17.julij 2019.

      Kakšno zvezo ima zdaj povprečna starost povzročiteljev? Jaz govorim o vozniški kulturi. Seveda se napake odrazijo na populaciji z manj izkušnjami, samo ne mi zdaj predavat, da je vozniška kultura na zavidljivem nivoju, ker ni. Ko pošlješ vzgojenega, pridnega... otroka ...prikaži več v vrtec med starejše, izkušenejše vrstnike, a misliš, da bo vzgojiteljica rekla: "Skupina v katero je prišel je divja!"? Ne, otrok bo neprilagojen, jih zato večkrat "fasal", ne vem zakaj je tako poseben, se ne vklopi, ti bo rekla..

    • 0ced864ed9d976da79e4e975646e3dcf59a85b96 16:16 17.julij 2019.

      V prometu za vse udeležence veljajo pravila, a tega večina novodobnih ne spoštuje.

    • Vozniček 22:04 17.julij 2019.

      Peterokraka novodobnih? Si prepričan?

  • 23ad2f37766171aa38825fc71230ce1c4c61263b 11:22 17.julij 2019.

    Vaša agencija mi bo pamet solila halo v oči nas gledate in se delate norca iz nas in na koncu se izkaže da imate med svojimi pijančka ki se pijan vozi po cesti in povzroči nesrečo. Se kak dan prej ...prikaži več pa je trobezljal da se to ne sme. Raje povejte ljudem da se vaša butasta agencija mora izmisljevat nove in nove ukrepe pa četudi niso potrebni da upravicite svoj obstoj in da lahko še naprej kradete nas - moj denar za svoje plače za nič dela katerega mislite da ga opravljate. Sramota ste!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.