Slovenija
92 ogledov

Razočarani nad pravno državo

Komentarjev 19
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mph 20:00 10.januar 2013.

    Se redko zgodi, da sploh pride do obsodbe, obsojeni jasno niso nikoli zadovoljni .... ampak dejansko mi se zdi beda od obsodbe. Predvsem do tega Mikuža. In zelo prazno je upanje glede "...upa, da ne bo to slab signal za ...prikaži več vse tiste, ki bodo prestopili mejo zakona in se bodo odločili, da bodo pomagali tožilstvu in policiji pri razkritju kaznivih dejanj."- Točno to se bo zgodilo, nagrada za sodelovanje je namreč očitno še višja kazen.

  • Žurnalček 10:23 10.januar 2013.

    Baraba prokleta, vrni mi moj dnar v delnicah. K te dobim v roke, boš skeširal 4000 € al te bom pa sesu v prah !

  • Zvone Lampret 16:47 10.januar 2013.

    ja časar je dobu 6 let pa kar na vrat na nos odvihral ven iz dvorane,ta kapsl nebo dneva sedu,kar naenkrat bodo ugotovil da ga ni več v Sloveniji,tko k tip iz bakanskega bojevnika,pa fajmoštr ki je spizdu bohve kam,pa ...prikaži več naš vrli diskotekar,kateremu so še celo omogočili,pa čeprav je na begu,da služi z parkirnino pod Šmarno goro,takšna je prinas pravna država,kradi miljone,ubijaj,bodi pedofil in se ti sigurno nebo nič zgodilo,če pa boš ukradu za golo preživetje,te bodo pa zakopal v arest,to je nepravna država

  • manch 09:10 10.januar 2013.

    Mrš v zapor z njim!

  • dragec 08:49 10.januar 2013.

    Nič novega, tudi jaz ga skrivam!!!

  • dragec 10:04 10.januar 2013.

    Tudi mene pošiljaš v zapor???

  • KOJAK 15:57 10.januar 2013.

    Ok zapor... ampak kdo bo pa vrnil pokraden denar???????????????

  • Lavdan 16:06 10.januar 2013.

    Lopovi v sončnih očalih. Časar ima slabega advokata zato je dobil šest let. In kdaj sledi nadaljevanje, saj je takih primerov v naši solzni deželi še veliko.

  • rogg 16:25 10.januar 2013.

    V arest z njim, tam bo dobil vsak dan porcijo v rit, še užival bo, nemarnež tatinski.

  • primorka 17:21 10.januar 2013.

    Suzana Kosovka, kako naj verjamemo tvojim člankom, če še imena sodnice ne znaš napisat pravilno !!!Pokvarjena kot vsi tvoji sodelavci.

  • Veteran 19:05 10.januar 2013.

    Kje sta Boris Popovič in Aldo Babič, ki sta najbolj kriva za pustošenja Luke Koper???

  • Avatar roksa
    roksa 19:28 10.januar 2013.

    Tudi mene to zanima!?!?

  • saramara 09:38 12.januar 2013.

    Ce je 6 let dovolj za Casarja, je 4 in pol prevec za Mikuza. Ali Casarju podvojiti kazen ali jo pa Mikuzu razpoloviti!

  • Mr.Bean 17:02 13.januar 2013.

    škoda, da ne obstaja prisilno delo v zaporih....

  • mph 07:03 11.januar 2013.

    V bistvu se strinjam s tabo, ampak, če ena baraba omogoči zapret 9 drugih barab, namesto, da bi jih bilo 10 na prostem, je zame to sprejemljiva "trgovina". Seveda odvisno od očitanega dejanja. Saj je prav, da dobi tudi sam, ...prikaži več ampak se mi zdi nesorazmerno. In se zelo redko zgodi, da je tožilstvo presenečeno v negativni smeri.

  • allstarr111 22:51 10.januar 2013.

    Mikuž se je šel trgovino, on je mislil am pa so mu obljubili da če potunka Prijatelja bo pri drugi zadevi oproščen al pa največ pogojna :) seveda so ga kriminalisti nategnili ko osla, sodnik o taki kupčiji ni vedel ...prikaži več nič, tožilec tudi ne, drugače ne bi bilo tako.Pač je praksa ko se nekdo igra skesanca da se ni skesal ker je naenkrat dobil občutek poštenja, ampak trguje, in vsi skesanci pa naj bo to kjerkoli v bistvu trgujejo, drugih 10 potopijo za zameno svoje slobode. V bistvu so še večje barebe od teh ki so jih potopili.

  • vlado.zaplana 23:53 10.januar 2013.

    Kaj sem rekel Sančo? Jahaj svojega osla naprej in molči. V Rosinantove odločitve se ne vpletaj ker je on konj, vidva pa sta osla. In osli ne razumete kaj je to pravo. Molči in poberi Rosinantov izmet ter pognoji lepe ...prikaži več rumene vrtnice na vrtičku na sončni strani hribčka.

  • Žvižgač 00:02 11.januar 2013.

    Kar se mene tiče bi lahko dobili tudi dosmrtno, kar so škode naredili v Luki in zaradi katere trpi mnogo ljudi, ker morajo biti sedaj kot zaposleni izkoriščani, da prinesejo vse te lopovščine noter in tudi marsikatera zaposlitev je odpihnjena ...prikaži več na račun zastoja razvoja Luke.To je vse skupaj drobiž v primerjavi z ostalimi Časarjevimi lopovščinami, za katere ne bo nikoli v celoti odgovarjal. Pri vsej raboti je sodeloval tudi nazorni svet s Popovičem na čelu, Olgo Franca in ostalimi nadzorniki, pa danes ni nikogar med obsojenci. Spet so samo delno zadostili minimalnim standardom pravice, ki pa v tej državi nima domovinske prvine.

  • primorka 15:22 11.januar 2013.

    MIKUŽ SKLENIL DOGOVOR S HUDIČEM ! PRAV MU JE !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.