Magazin /magazin/vip
24530 ogledov

Rebeki Dremelj očitajo, da objavlja tuje otroke, svojih pa ne

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Orto 11:40 10.avgust 2022.

    Citat iz enega njenih intervjujev "Jasno in glasno priznam, da sem veliko stvari dobila brezplačno, je pa daleč od tega, da bi bila vsa hiša zastonj. Dobila sem precej ugodnih popustov, ki jih kot navadna državljanka – brez znanega imena ...prikaži veča – ne bi. Popolnoma se zavedam, da komu drugemu kaj takega ne bi uspelo – vem pa tudi, da marsikomu moje ime pomaga,« brez sprenevedanja pove Rebeka Dremelj, Ko ji ustreza je fino, če je javna oseba, ko ji ne istreza je pa hudič pri hiši, sama ne ve kaj bi rada,

    • kapibara 15:07 10.avgust 2022.

      Se je takrat govorilo, da tudi delavci niso bili poplačani, češ: Saj ste delal zame- Rebeko Dremelj, lahko vam je v čast.. Ona je bila SLO miss, fotr njen pa povezan poslovno (in še čim) s komisijo izbora

  • Marjan Podlogar 12:07 10.avgust 2022.

    Tudi svoje otroke čist preveč kaže, argument zakaj slikaoyroje iz držav.ki jih obiskuje me pa ne prepriča.

  • jakec1575 11:08 10.avgust 2022.

    Ta je res butasta. Mogoce bo pa nekdo drug zlorabil njene slike zanzibarskih otrok v konerciapne namene. Ce se gres varnost na internetu bodi dosleden do svojih in tujih otrok

  • branko926 12:39 10.avgust 2022.

    Zakaj pa objavlja da je crknila mačka.

    • kapibara 15:08 10.avgust 2022.

      Je tako ! To bi lahko edinole objavil njen Sandi, da je Rebeki crknila muca

  • kapibara 15:05 10.avgust 2022.

    Kultna je tudi njena izjava- nekega filmčka pušenja v Monsu- ne to nisem jest, tako frizuro imam šele od danes ( ne že včeraj, ko se je pušilo nekemu ćefurju)

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 18:32 10.avgust 2022.

    Ta dvospolni osebek je potreben psihiatrične obravnave.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.