Slovenija
25 ogledov

Redarja nista kriva

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • EuroA4 10:58 18.september 2013.

    Isto se je izognil kazni kot tisti ki so pokradli milijone, kaj teb ni jasno..

  • David Nemec 08:37 18.september 2013.

    Nič novega-standard v tej naši ljubi kuri........

  • Oseba_ 10:51 18.september 2013.

    kar je protizakonito, je protizakonito in pika, kaj ti še ni jasno

  • Oseba_ 10:52 18.september 2013.

    država " sorodniki d.o.o. " počasi pada

  • crvit 07:51 18.september 2013.

    seveda mafijska posla potem pa lahko tile redarčki delajo kar želijo upam da bo enkrat kateri od njih naletel na pravo osebo ki mu bo dala vetra in mu razbila papile in unemu kradljivemu roke in prste

  • EuroA4 09:25 18.september 2013.

    A zdej k pa navadna raja krade, se pa vsi bunite?Če lahko njegovi nadrejeni kradejo, pa naj tut on...Če se lahko njegovi nadrejeni izvlečejo brez kazni, zakaj se on ne bi smel?

  • Avatar frnazzi
    frnazzi 12:20 18.september 2013.

    Trem do zdaj daleč najhujšim nadlogam mestnih naselij (golobi, podgane in taksisti) so se zdaj pridružili še redarji. Tudi ta svojat se mi zdi neiztrebljiva!

  • mph 12:50 18.september 2013.

    Hja, če bi tebi kaj odtujil po tej logiki iz tvoje kleti, ne vem, če bi še naprej zagovarjal to logiko.

  • tranzistor 13:33 18.september 2013.

    Občina obravnava kaznjiva dejanja ?! Še dve taki občini v Sloveniji pa bodo zaposleni na tožilstvu, sodišču in policiji, ostali brez dela...

  • tranzistor 13:37 18.september 2013.

    najprej odtujiš potem pa iščeš izgovore.. ccc

  • redarzeko 16:11 20.september 2013.

    Komentatorji, malo preverite zadeve nato pa komentirajte. Ne pa da na pamet pišete bedarije.Kar pa se tiče novinarke K.P. pa sem brez besed - KATASTROFA

  • sreca 08:43 18.september 2013.

    malo čudno, da sta se morala dogovoriti šele po prijavi. Tole pa res spominja na mafijo. Prijavim, potem se pa moram spomniti, da sem pozabil, da sva se za nekaj dogovorila hehe.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.