Slovenija
12550 ogledov

Tako dolgo bo Janša še 'glavni' na TV Slovenija

Komentarjev 53
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar luckyss
    luckyss 07:59 28.november 2022.

    Kaj bo ?! ...Še večje jamranje in nagajanje s strani SDSsovcev...Grims pa bo naredil atentat na samega sebe iz zasede...

    • Avatar pantani
      pantani 10:02 28.november 2022.

      Samomor iz zasede :D.

    • robi2107 10:32 28.november 2022.

      Porinil se bo po stopnicah.🤣🤣🤣

    • leonardo 11:34 28.november 2022.

      Grims se pojavlja povsod kjer ga hočejo ali nočejo poslušati šele sedaj, ko so se vsi kolikor toliko pametni v stranki SDS distancirali od Janše. Ta pač tega še sedaj ni dojel. Ampak užil je pet minut slave ( po njegovem).

    • robi2107 12:24 28.november 2022.

      Leonardo, ne vem, če se je kaksen partijec res sam distanciral od Jajota. To so namreč verniki. Oni ne razmišljajo, ker se drugače pri vseh njegovih podlostih, primitivizmu in pokvarjenosti sploh ne bi linkali z njim oz. bi ga že ...prikaži več zdavnaj odhebali. Jajo že namreč že 30 let isti in bi vsak z vsaj malo pameti že zdavnaj dojel, s kakšnim osebkom ima posla, in vsak z vsaj malo poštenja poslal v q****...

    • robi2107 12:25 28.november 2022.

      Leonardo ...Ne, z njim ostajajo samo največji bebci in njemu podobni pokvarjenci, ki ne premorejo niti osnovne dostojnosti in dostojanstva. Bebci in šupki, po domače. Verniki. In takšni se ne distancirajo. Distancira jih Jajo sam, če kakšen od njih pomoli ...prikaži več glavo ven in mase, da se ga vidi. Če mu kakšen postane nevaren. Kar pričakuj, da bo v kratkem odletel Logar, okoli katerega se grupira neka struja znotraj SDS, Če ni bilo tisto samo predstava za maso.....

    • robi2107 12:25 28.november 2022.

      Leonardo ....Kajti vsak, ki si drzne podvimiti v Ljubljenega Vodjo, je obsojen na izgon iz njegovega raja in večno anatemo.

  • Avatar Leon
    Leon 08:26 28.november 2022.

    Referendumi so padli, kaj bo zdaj z RTV in vlado.... sedaj bo pacient zbiral podpise za REFERENDUM o izgradnji tunela pod parlamentom .

  • ec568744f0d537874fe9d825c81b6f688d633008 08:11 28.november 2022.

    Zdaj je v Sloveniji rutina,ko voliš izbereš tega ki ti je všeč in ni izvoljen željen, je druga izbira vse samo JJ in SDS ne.Čisto preprosto.Zdaj pa dokler bo JJ v parlamentu bo zlahka trenutna vlada počela kar jo bo ...prikaži več volja.Nujno je treba JJ odstraniti,da začne politični stroj normalno delovat,ker ne bo mira dokler on obstaja.Tudi Golob bo to izkoristil ,kar tudi že počne.

    • robi2107 10:06 28.november 2022.

      To jaz desnjakarjem govorim že leta, pa jim nikakor ne kapne in se še kar oklepajo svojega Jajota. Enostavno ne poštekajo, da zaradi njega pušijo vsa možna glasovanja. Skregano s pametjo. Jaz že leta govorim, da je Jajo najhujša možna ...prikaži več katastrofa za to državo, ker pri taki desnici noben normalen ne bo šel glasovat zanje, drugi pol pa to izrablja in počne, kar se mu zljubi. Spomnimo se samo kleptokratske LDS. Če bi imeli normalno desnico, bi bili izpolnjeni pogoji za menjavo na oblasti. Tako pa..

    • LudvikK. 13:54 28.november 2022.

      Zdaj ste tudi vi dobili svojega Jajota in svojo sekto.

    • robi2107 14:09 28.november 2022.

      Kdo pa je to? Če ciljas na Holoba, on ni moj. Nisem volil zanj, ker mu zamerim, da je v svoje vrste sprejemal odpadnike tipa Sluga. Najprej mu je pomagala na ablast, potem jo je pa kao zadkrbelo za demokracijo. ...prikaži več. Bulšit. Ugotovila je, da bodo šli njegovi kolaboranti v nepovrat in je reševala svojo rit. Imela je nekoliko boljši nos od Vodopivca in tistih treh gnid iz Desusa. Pred volitvami pa se je vštulila tja, kjer je zavohala možnost, da bo še 4 leta vedrila na moj račun.

    • robi2107 14:12 28.november 2022.

      P.S. Ludvik, moj ni pravzaprav nobeden, ker se mi vse skupaj gravža. Če ne bi bilo treba rušiti jajota in njegovih vazalov, na volitve sploh ne bi šel. Nisem šel na prvi krog županskih, nisem šel na referendum.

    • LudvikK. 14:51 28.november 2022.

      Čez 3,5 leta boš moral it rušit levega Jajota.

    • robi2107 14:56 28.november 2022.

      Lujo, če bo treba, ga bom. Tudi LDS sem šel rušit, ko sem jih imel dovolj.

  • jakec1575 10:51 28.november 2022.

    Ful bi si zelel, da po objavi v uradnem listu pridejo v stilu elona muska in urbanijo se osti dan zbrcajo iz stavbe rtv.

    • jakec1575 10:52 28.november 2022.

      Pa wtf whatmaugha tudi.

    • robi2107 11:30 28.november 2022.

      Pa možinata pa pirkovića

    • leonardo 11:39 28.november 2022.

      Jakec, ja Urbanija si je za ta trenutek že zgradil svoj azil na Veliki planini. Samo do pomladi bo še dolga, ko bo lahko molzel krave.

  • robi2107 09:55 28.november 2022.

    Pravnik Miro Cerar je sinoči v volilni oddaji na RTV Slovenija dejal, da takšne pritožbe zaradi precejšnje razlike v številu glasov ne pričakuje, Naši pravniki sicer marsičesa ne pričakujejo. Tudi pri AS niso pričakovali, da nas bodo ustaši zaradi slabo ...prikaži večo napisanega sporazuma spet nategnili. Če bi vanj napisali, da postane del EU pravnega reda z dnem pravnomočnosti, ne pa šele z implementacijo, bi mi takrat tisto tožbo dobili. Tako pa...

  • jezero 07:38 28.november 2022.

    Le kje se potika Cerar*

  • Soljatar 11:46 28.november 2022.

    ta država je šla kompletno u kurac...seljančka vzhodnoevropsko-balkanska vukojebina.

  • lojs 08:58 28.november 2022.

    janša glavni na rtv ... in to naj bi bili neodvisni novinarji?

    • Boschtjan Zupanchich 10:13 28.november 2022.

      To so sami novinarski Bedaki !!! ! !!!

    • robi2107 10:42 28.november 2022.

      Ima svojega generalnega (Whatthefuck), svojo odgovorno urednico IP (Jebernik), svojega v.d. urednika mmc Pirkovića, ima možinate, petrovčićke... da ne omenjam tiste njegove golazni v svetu RTV.

    • robi2107 11:30 28.november 2022.

      Uh, le kako sem lahko pazabil na Orbanijo?

    • lojs 14:27 28.november 2022.

      ti si daj kar duška sine, sej je še dost prostora, ti samo piše ... svoje sovraštvo moraš izplunit, ne ga zadrževat, da ne bo škodilo zdravju, kar že tako ali tako

    • robi2107 14:31 28.november 2022.

      Eh Lojze, ni ti pomoči. Na vsebino odgovarjas z nebulozami. Ja, taki ste. Ko ni argumentov, serjete klamfe. To je vse kar znate.

    • lojs 14:38 28.november 2022.

      kar imam opravka s takimi kot si ti na tem portalu, začuda ne najdem nobenih argumentov ... argument ni "janša ima tega, pa tega, pa tega, pa staro mamo, pa strice, pa soseda..." , če je to zate argument lahko ...prikaži več začnemo "golob ima tega, pa tega, pa urško, pa pepco, pa i8m ..." , če je to argument sem papež ne vem kateri ... dosadan si do konca in serješ gluposti

    • robi2107 14:55 28.november 2022.

      Ne Lojze, ne najdeš joh. Nimaš jih. Samo serješ, kar ti naročijo v kevdru na Trstenjakovi. Kdo je pisal "jajo ma tegapatega"? Jaz ne. Ma pa Jajo svakinjo, ki mu kupuje avtomobile. Pejt ga prašat. To je on sam povedu.

    • lojs 15:05 28.november 2022.

      bolano, do konca, kevder, koprive, troli ..., sploh ne vem kje je ta kevser, pa kje to najdeš? na rtv ali na poptv, a so ti to kakšni novianrji povedali al si slišal od ubogega jenula, ki se je metal ...prikaži večl po tleh pred policaji ... glup ko točak, kot da to ni nihče snemal

    • robi2107 15:10 28.november 2022.

      Troli, ja. Tvojo koprivo so razkrinkali in se je cela SLO režala, da ste tako nesposobni, da še trolat niste sposobni, ne da bi vas razkrinkali. Tapravi šalabajzerji. Una dva iz A je to sta za vas profesor doktorja.

    • lojs 15:18 28.november 2022.

      "moja kopriva"? ... pa sej to ne morem verjet, pa kakšno moja kopriva? ... vse kar vem o koprivah je, da so zdravilne in sem jih nabiral za čaj ali kaj podobnega ... kdo sploh je ta kopriva, naj mi nekdo že objasni

    • robi2107 15:32 28.november 2022.

      Ja, tvoja, ja. Kolegica iz kevdra. A kdo je Kopriva? Kot da ne veš. Vtipkaj v gugla. Cela SLO ve, ti pa ne? Benabena.

  • Avatar Leon
    Leon 12:40 28.november 2022.

    Janševa RTVS garnitura bi kopala tunel na Kolodvorski žal nimajo denarja .

  • Soljatar 11:44 28.november 2022.

    ampak vi tam na žurnalu ste šli pa kompletno u kurac...a kr Janša da je glavni na RTV hahah, pa ste vi pijani al zadeti?...

  • Soljatar 12:54 28.november 2022.

    SDS 4ever

  • Boschtjan Zupanchich 10:14 28.november 2022.

    Če bi bil Janša glavni, bi od 2200 prezaposlenih že kakšnega ven vrgel, .... očitno ni tako ... zato nekdo spet laže in zavaja.

    • robi2107 10:25 28.november 2022.

      Japajade. Če bi že kakšnega vrgel ven, bi namesto njega zaposlil 10 svojih. Malo si poglej, koliko kabinetnih zaposlitev je bilo ob koncu njegove strahovlade spremenjenih v zaposlitve za nedolocen čas. Koliko novinarjev z njegove nazovi nore televizije je dobilo ...prikaži več službo na nacionalki...

    • jakec1575 15:31 28.november 2022.

      zakon o javnih usluzbencih ni spreminjal, ker pol bi se vsi sdsovci letel ven.

    • Boschtjan Zupanchich 09:00 30.november 2022.

      Robi, Vsak novi vladajoči JE vedno sebi podobne Parazite zaposloval !!! ! !!! To smo Dobro videli že pri Šarotu.

    • robi2107 10:00 30.november 2022.

      Je razlika. Eno so kabinetne zaposlitve, ki prenehajo skupaj z vlado, eno pa navadne zaposlitve. Jajo je pred koncem svoje strahovlade cca. 1/3 od skupno 243 kabinetnih zaposlitev spremenil v redne zaposlitve za nedoločen (61) oz. za določen (8) čas. ...prikaži več Evo, to so podatki za jajotovo vlado. Za šarčevo boš pa ti izbrskal, pol bova pa argumentirano primerjala.😉

    • robi2107 10:09 30.november 2022.

      Boštjan, se pa strinjam, da je vedno vsak svoje zaposloval. Do neke mere logično, sploh za kabinetne zaposlitve. Ne pa za navadne. Samo spomni se recimo obega q****, ki je glumil ministra za pravosodje v jajotovi (straho)vladi. Še predno se ...prikaži več je dobro usedel v fotelj, je svoji babi zrihtal dobro plačano službo na Pošti. Ki jo je, glej no glej, obvladovala SDS preko svojega aparatčika Kokota, ki je tja prišel mimo vseh reglov, na podlagi prirejenih pravil.🤮🤮🤮

  • AnzeSmolej 08:54 28.november 2022.

    Dol mi visi za vse v politiki, od Janša do Goloba... AMPAK sedaj bo program "modern" na RTV, me zanima kako dolgo bo trajalo da bo pedofilija in homo stalnica na RTV ! Komunizem je smrt naroda !

    • Boschtjan Zupanchich 10:12 28.november 2022.

      Ni samo komunizem smrt naroda .... začne se že pred spolnimi iztirjenostmi ... !!! ! !!!

    • robi2107 10:29 28.november 2022.

      Boschtjan, za Gorenjaka, ki je (bil) visoka živina v Slovenski Domobranski Stranki, je splošno znano, da je "na uno stran". A to te pa ne moti?

  • firbec1 07:42 28.november 2022.

    Neverjetno. Norci na oblasti.

    • Avatar luckyss
      luckyss 08:00 28.november 2022.

      Ja, bili so na oblasti dve leti in jim nikakor ni jasno, da niso več..

    • pravičnik77 09:37 28.november 2022.

      verjetno si se zmotil in mislil norci v opoziciji... ker to kar delajo res ni normalno... vsaj za nas, normalne ljudi

    • leonardo 11:43 28.november 2022.

      Veš firbec, ko je moj sodelavec rekel, da so v firmi sami norci sem mu predlagal naj si gre pregledat glavo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.