Slovenija
110 ogledov

Rekonstrukcije vlade ne bo, storjenje napake niso velike

Komentarjev 20
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • nostradamus 17:42 01.februar 2016.

    kje so sedaj predvolilne obljube g.cerar nicelna toleranca,postenje...................................tako kot vse instant stranke naslednje volitve ce jih docakate vas bodo postavile na realna tlavsak ki ima trohico zavesti in postenja vam bo obrnil hrbet sicer pa tudi v sami stranki ze vre mar ne?

  • valerijakregar 18:09 01.februar 2016.

    ker ne gre za vlado IJJ, k temu protestu vladni mediji niti slučajno ne bodo pozivali.takrat je medijska agitacija za "vstajo" trajala več kot teden dni !

  • francek 18:18 01.februar 2016.

    Soočamo se z nesnago za katero smo odgovorni vsi je izjavil cerar ja potem pa VSI ODSTOPITE, kaj pa etika in morala s katero ste preslepili volivce?

  • 4ba2a8e4cc2cfe1172eec499b48f077b0c78143c 18:19 01.februar 2016.

    Pa ta človek nas ima za debile.Kaj bi dal za dve minute v zaprti sobi ajjajjjaj

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 19:33 01.februar 2016.

    Tak k vsi politiki na oblasti do zdej. Pred nos nam postavljajo nebesa, novega pa ni nič. Še vedno se krade ko nor.

  • nostradamus 18:23 01.februar 2016.

    +++++

  • crvit 18:59 01.februar 2016.

    Največja nesnaga ste vi v vladi Cmerar in vsi ministri kradete narodu kjer le lahko Cerar si sramota za Slovenijo za to so se borili in umirali fantje lata 1991 da lahko sedaj pametujete in kradete najbolje je da ...prikaži več odstopite in se skrijete da nihče več ne bo slišal o vas

  • janez 20:33 01.februar 2016.

    Škodljivec Cmerar bo škodil še naprej ...

  • janez 20:35 01.februar 2016.

    Tovarišov vstajnikov pa seveda od nikoder.

  • wester62 20:56 01.februar 2016.

    cmerar bo spet napisal .to je naš predsednik vlade.sramota za slovenski narod in vsi njegovi so sramota za slo narod.

  • leonardo 08:11 02.februar 2016.

    Obiralci kosti bi morali oditi sami brez vstajnikov!

  • leonardo 08:16 02.februar 2016.

    Jaz s tvojo nesnago nimam nič, le verjemi mi. Pa tudi 99,9% tudi ne.

  • wester62 08:53 02.februar 2016.

    pri prvem stavku manka to-sem slovenec in ne menjam svojih ljudi iščem pa rešitve kako bi jim omogočil še več kraje-.

  • izRODEk 17:37 01.februar 2016.

    Pesjan ošabni birokrastski, klečeplazneš nemčurski...upam, da ti slej, kot prej sodi ulica!Vsem, ki imate poln kufer teh barab na opblasti, levih in desnih, lepo vabljeni na ulice in trge v PETEK, 5. FEBRUARJA, 2015 OB 16H! Ni nujno, ...prikaži več da se bo ravno zgodila revolucija, a nekje se mora začeti. Ne vem za vas ampak jaz imam te bande dovolj!Se vidimo na ulici!

  • Ferluci 17:56 01.februar 2016.

    Dodatek je kriv, ker SO BILI premalo osveščeni? Ja, naj mi nekdo razloži, kdaj je tat osveščen! Spet gre za sprenevedanje in bežanje od odgovornosti in za klasično lopovščino!

  • dragec 19:56 01.februar 2016.

    čakaj vstajnike desnice da jim bodo J..li M...ater

  • razerznak 17:53 01.februar 2016.

    ne za nesnago ste odgovorni vi politiki in uradniki na visokih položajih, če hočete da prevzamem odgovornost mi dajte 1 teden da sem premier pa naredim nesnago da vas spucam v 1 minuti

  • francek 18:21 01.februar 2016.

    Kje ste tovariši vstajniki, ker so vaši na oblasti ste vi na počitnicah.

  • leonardo 08:09 02.februar 2016.

    Ja resnica v Sloveniji vedno bolj boli. Ukradi veliko in oprostilo se ti bo. Karavana tatvin /ropov/ mora naprej. Paštetokradec je moral oditi, pa se je tudi pokesal?Dokler bo narod v Sloveniji takšne barabije / da ne rečem kaj hujšega/ ...prikaži več oproščal in pozabljal, bomo še vedno gledati Tednike s prispevki, da jim kar ne moreš verjeti. Pa je le res. Kje pa so takrat naši tatovi. Potiskajo glave pod blazine kot noj v pesek? Koliko ljudem bi lahko pomagali s tem bramorjevim in ostalim naropanim denarjem? Pa prav nič jih ni sram. Cerar gleda v kamero kot zaboden vo.. v nova vrata. Cerar takrat gledaš v oči mnogim, ki zaradi tebe in tebi enakim tolčejo revščino!!!

  • Janez_53 17:59 01.februar 2016.

    Govoriti o SISTEMSKI NAPAKI je precej perverzno in nevredno predsednika vlade, ki kaj da nase! Vsi, gospod Cerar - z vami vred - vemo, da to ni nobena sistemska napaka ampak NAMERNO ZLORABLJANJE zakonodaje, ki popolnoma jasno opredeljuje pojem "stalna ...prikaži več pripravljenost"!!! In če je Mramor zlorabil zakon za protipravno pridobitev premoženjske koristi zase in za kolege, se to mora sankcionirati!!! In mazanje oči raji s ponujenim odstopom in nesprejemom odstopa s strani premiera je preveč prozorno, da bi ljudje verjeli, da je odstop bil mišljen resno!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.