Slovenija
118 ogledov

Rekorder med policisti: 19.200 evrov za potne stroške

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 1111 14:16 14.marec 2012.

    ...če jih bo klešču VSEM, se strinjam...ampak VSEM!!!!!!!! ...ne samo policiste gledat...tudi tiste, ki imajo glavo v navednicah... :)

  • Niko_K_ 15:59 14.marec 2012.

    Koliko ima en policaj norme v pobranih kaznih (= ropanju državljanov)? 45-50.000€ mesečno ali več?

  • Chazy Chazz 16:08 14.marec 2012.

    drgač pa dober naslov ne rabim denarja rad bi domov haha slovenština moja kruha :D

  • graff 17:54 14.marec 2012.

    Pa nehajte farbat narod s temi policaji, pogejte si link ,,iz lublane,, ki pije kri sovenskim davkoplačevalcem:http://razkrito.net/varcevanje-vlade-politiki-se-dobesedno-delajo-norca-iz-ljudi/

  • 1111 18:00 14.marec 2012.

    ...imel si možnost se pritožit, slikat kraj prekrška...zahtevat sliko...zakaj nisi??? ...sicer pa ni ta policaj pisal zakon...če si bil siguren, da ni policist ukrepal v skladu zakona...jst bi se pritožu...

  • zlatane 18:07 14.marec 2012.

    brez skrbi uredil sem vse, kot treba, samo spil pa mi je tistih 10 minut toliko živcev, kot mi jih v življenju ne spijejo drugi v 2 letih, vsak pa naj dela to, za kar ima pooblastila

  • zoro 14:51 14.marec 2012.

    Škoda, da ta članek prikazuje tega policista kot grešnika. Tako v vojski kot policiji kadrovske službe na vrhu (generalštab ali MNZ), razporejajo delavce in nove kadre brez razmišljanja, kot oštevilčeno živino v prazne hleve. Te kadrovske službe so krive, da ...prikaži več se "ta" policist ali vojah vozi npr. iz Prekmurja na delo na Primorsko. Prepričan sem, da bi on raje delal nekje bližje domu, a mu kadrovska služba z razporeditvijo tega ni omogočila in mu ne omogoči.Policist, ki se vozi, potem samo pobere denar, ki mu pripada za takšne potne stroške.

  • pizdek 16:11 14.marec 2012.

    slabo razmišljate, kilometrina je po AMZS na razdaljah podana od table kraja do table drugega kraja x dva ker mora prit tudi domov, pomnožite z minimalno 180x delovnih dni na leto in to pretvorite recimo, da vozilo porabi 7 litrov ...prikaži več bencina na 100 prev.km, krat cena bencina 1.42€. (Ni zajeta dodatna kilometrina dejansko od doma do dejansko do delovnega mesta), obraba gum, servisi, obraba drugih delov vozila, nižja cena vozila zaradi dotrajanosti in nabiranja kilometrine, poleg tega pa nihče ne ve kako pri tem trpi delovna uspešnost - produktivnost in ustrezno razmišljanje policista ali koga pač, ki se tako vozi . Ali je lahko nekdo po treh urah vožnje zbran za delo 12 ure, in ali je po opravljenem delu 12 ur zbran in sposoben da se 3 ure vozi domov, kaj šele po nočnem šihtu. Kdor ni delal ponoči , pa tudi če ni nič delal fizično, si pa moral biti skozi pripravljen za posredovanje in odločanje v minuti oz. prevečkrat v sekundi. Dajte no, vsi ki komentirate neumnosti idite domov spat pa ma

  • zlatane 16:45 14.marec 2012.

    bravo, kaj pa moj primer...skozi naseljen kraj se peljem, bila je cela rumena tabla in ne s črno obrobo, po predpisih lahko vozim dalje 90 km na h. me ustavi policaj in mi reče prekoračili ste za 40 km v ...prikaži več naseljenem kraju omejitev, vozili ste 90...za tako stvar je določena kazen odvzem vozniškega, cca 2000 eurov kazni in ponovno opravljati vozniški ispit...jaz pa nisem kršil pravzaprav ničesar. a bi po taki policijski logiki in po tvojem, da morajo pisati kazni, moral tako drago plačati prekršek, ki ga sploh ni bilo. takrat sem se selil v novo hišo, bil denarno zdesetkan, brez ispita odrezan od sveta in še in še..ker je pač 1 pametnjakovič v uniformi rekel, to je prekršek, dejansko pa ga ni bilo...za mene so golazen, ne pomilujem jih prav nič, 5x so me ustavili v zadnjih 7 letih in komaj živ sem dokazal, da nisem ničesar grešil, daj zaveži chazy, samo delo naj opravljajo kot je treba, kazni so 10x previsoke itak, ne da si jih še zmišljujejo

  • sasquatch 14:34 14.marec 2012.

    zanimivo, kako je vedno na tapeti policija, ko je govora o javni upravi. to pa samo zato, da se pozornost preusmeri od drugih javnih uslužbencev oz. "fikusov", ki ne poznajo niti naziva svojega delovnega mesta, kaj šele opis nalog na ...prikaži več svojem delobvnem mestu. so pa na plačilnem seznamu in poleg potnih stroškov hodijo tudi po visoko plačo, katere niso zaslužili.kar se tiče potnih stroškov, pa je treba rezat povsod. poleg policije tudi pri drugih javnih službah. koliko ljudi se vozi v vladne službe iz vseh koncev države? javni uslužbenci niso samo policisti, ampak zaposleni na raznih agencijah, direktoratih, sekretariatih,... in ostalih vladnih službah. tudi poslanci! vsi ti veliko bolj bremenijo proračun kot policisti, zato se jih ne bi smelo pozabljalt v takšnih člankih. tudi namenoma ne...

  • Chazy Chazz 16:07 14.marec 2012.

    Policaji niso plačani po tem koliko kazni napišejo kvečjem dobijo samo plus pike pri šefih drgač pa kar tuki gor mal berem vsi neki čez policaje govorite ej fantje 150km/h slalom skozi vas nabit k mina ej jz bi vsakomu ...prikaži veču oduzel izpit pa nabil največjo kazen..... dokler ne izgubiš prijatelja ali družinskega člana v prometni nesreči ti gre policija pošteno na živce sam na koncu ugotoviš da jih premalo ker je vsak dan več pjancov po cest. sj ne rečem maš policiste skregane z logiko ampak oni so tam da spravjo vse norce s ceste da se lahko vsi varno vozijo!!!!!

  • Fertel 19:25 14.marec 2012.

    Le kaj mislite, da imajo od zadaj? Policijo kot vem reorganizirajo že drugič ali celo tretjič v treh letih. Banke, zavarovalnice, Luka Koper itd so še za pokradet in je treba policijo uničiti. Ko bodo imeli vse polastninjeno, bo pa ...prikaži več policija tata mata, da jim bo čuvala nakradeno.Drugače si ni moč razlagat, saj je večina drugih v javni upravi vsa leta nedotaknjena in po TV pogosto vidimo, da sploh ne vedo kaj delajo, le plače si dvigajo drug drugemu. Mislim, da je ta država postala sramota in nisem več ponosen nanjo.

  • privat 07:25 15.marec 2012.

    policijo so že naredili ne sposobno,ne močno...samo še nekaj malega je ostalo nepokradeno in bejžmo v avstralijo...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.