Avto
159 ogledov

Renault Slovenija obljublja: pri servisih nič več dvomov

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar praufo
    praufo 09:48 12.marec 2017.

    renault je je po mojem najbolj doteral sistem kako nategnit uporabnika njihovega produkta, ki se mu reče vozilo ali avto, ... ki je pri nabavi sicer cenovno zelo zelo ugoden, ampak potem pa "nadoknadijo" ... če ima firma toliko servisov ...prikaži večv na število prebivalcev, sploh v sloveniji, pomeni, da morjo delat, ja kaj pa delajo če ne šfraufajo svojega klumpa, vse če stitke renault za največji in najgrši klump

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 16:31 12.marec 2017.

    Že kar nekaj let sem na Renaultu in to brez težav,zadnji je Clio IV,servis na 30.000 ali vsaki dve leti,vsako leto samo menjava filtra klime.Do danes v 4.letih samo to in menjava gum za izrabljene letne.edino,kar je narobe meni tale ...prikaži več aplikacija ne deluje,ker ma nek feler,ampak to ni pomebno,bo že špilalo slej ko prej.Drugače pa od nemškega predragega sranja je bil avto edino VW hrošč,vse ostalo je po sistemu" MALO PLEHA,MALO ŽICE,EVO OPELice!!!

  • wolf.ata 11:39 12.marec 2017.

    ja,še to sem poklicni voznik in veliko prevoženih km pa tudi sem avtomehanik in se malo spoznam na vse to,res pa je,da so imeli včasih slabo kakovost pri Renaut-u in dobro pri Wv,Audi,Bmw samo se je to spremenilo tako,da je ...prikaži več sedaj,ko je veliko teh računalnikov in teh stvari,obrnilo v prid Renaut-u,crkujejo te "boljše" znamke,ker je veliko sestavnih delov enakih v teh avtih,dobavitelj pa en,isti za vse znamke,ja,to,je to

  • wolf.ata 11:30 12.marec 2017.

    nisem nek zagovornik Renaulta,ampak vozim zadnjih 10 let (4x nov Reno) Renaut-e in ti povem,niti ene napake,menjava olja in filtra,ostalo kontrola,vse 1x letno,prej dogovorjena in preverjena cena storitve in to je to,niti enkrat v življenju nismo uporabili vleke,pa vsa družina ...prikaži več vozi Renault-e,ker sem doma čisto ob cesti pa vidim,da vozijo ostale znamke na servis na avto vlekah(Wv,Audi,Citroen),ker sem veliko na cesti in okolici vidim te avte na servisih,ne,ne mi lapat g. praufo,minili so časi,ko so crkavali Renau-ti in so bili rezervni deli dragi,pojdi kupit luč za Bmw,ker same žarnive ne moreš menjat naprimer,raje nič ne piši

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.