Avto
311 ogledov

Renault talisman - naslednik lagune je tu!

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • francl12 17:25 06.julij 2015.

    Saj zastopim, da te moti samo znak! Če bibil pa WW ali BMW bi pa bil ves vesel in moker - kako je lep, najlepši, najnaj lepši....Meni je prav lep. Vsi Renaultovi avti so lepi in solidne kvalitete (za ...prikaži več to ceno). Skratka BRAVO RENAULT!!!

  • francl12 17:24 06.julij 2015.

    Saj zastopim, da te moti samo znak! Če bibil pa WW ali BMW bi pa bil ves vesel in moker - kako je lep, najlepši, najnaj lepši....Meni je prav lep. Vsi Renaultovi avti so lepi in solidne kvalitete (za ...prikaži več to ceno). Skratka BRAVO RENAULT!!!

  • puksicd 15:22 06.julij 2015.

    Res so bogi. Zdaj že škodo kopirajo. :D

  • antitrust 16:19 06.julij 2015.

    Upam, da bo klima normalno delala.

  • bodica 16:27 06.julij 2015.

    ko slišim za laguno mi gredo dlake pokonci. imel sem laguno 2002 1,9 TDI. Ni bilo delčka da se ni pokvaril. Nikoli več Renaulta!

  • 4krogci 16:32 06.julij 2015.

    Sej zastopm da renault nezna zrisat lepega avta, ma za tolk velikim znakom ga pa res nebi blo treba skrit!

  • 89943da6c76f273b8ff347bd3224d5d4e3bf388c 17:16 06.julij 2015.

    Vozil dve službeni Laguni, prvi in prejšnji model, oboje 2.0 bencin ter z vsako prevozil 100.000 km brez kakršnihkoli težav. Na nemških avtocestah se je pri 200 na uro čisto enakovredno kosala z ostalo konkurenco. To je bil včasih dober avto.

  • romy 17:23 06.julij 2015.

    Hvala za Renault,imel sem slabe izkušnje. Kdor ga zagovarja še ni vozil Japonca. Bdw.Talisman-zelo grdo ime

  • mm750 19:09 06.julij 2015.

    Pa je kdo od vas nemškutarjev sploh pogledal fotke notranjosti?!!!

  • mm750 19:06 06.julij 2015.

    Prav po slovensko... Doma smo imeli tako Honde, Volvota kot Audija in za Laguno III 2.0 dci lahko rečem le, da je super avto. 150.000 km in niti ene same napake, deluje kot urica in udobje (Initiale) je primerljivo Mercedesu. ...prikaži več Nova Laguna pa bo očitno naravnost super, ne vidim niti najmanjše podobnosti s Škodo, kdor jo, je pač designblind.

  • puksicd 19:15 06.julij 2015.

    Očitno si designblind ti.

  • supreme 19:50 06.julij 2015.

    zakaj drugim vsiljuješ svoje mnenje ?

  • Xerxes 13:44 07.julij 2015.

    Najbolj kritizirajo tisti, ki nimajo niti za burek, ali pa kupujejo po 10 let stare avtomobile in potem kot četrti lastniki bentijo nad kakovostjo.Denar na mizo, kupite fantje novega, pa bo dober tako nemec kot italijan, šved ali korejec.

  • Alpin 09:28 19.julij 2015.

    Imel si Laguno 1.9 TDi?? Vse si povedal o sebi in o tem, iz katerega ovčjega klana si. Imel si avto, ki sploh ni obstajal.. važn, da se je vse pokvarilo

  • puksicd 19:14 06.julij 2015.

    Seveda ti je lep, saj si vendar Franca in ta avto je kot nalašč zate. Meni pa ne polagaj znamk, ker me ne poznaš in nimaš pojma, kaj mi je všeč.

  • paulista 08:30 07.julij 2015.

    Renault Laguna I in III sta bila kvalitetna in zamesljiva avtomovila, Lguna II. je skrhala ime zaradi dCi motorjev problemov to je res to so potem popravili....vse zanamke imajo probleme koliko A4 so vpokliclai na servise pa Toyote....poznam lastnike BMW ...prikaži večW ki so ostajali na cesti in jih je bilo sram povedati ponos je bil prevelik....Talisman dobro zgleda zunaj in znotraj je prostornejši od Passta, A4 in mazde 6.....udobnejši, bomo videli kako bo šla prodaja. RENAULT je znamka, ki je dala največ inovacij v avtomobilski industriji od enoprostorca do varnosti, vse to so kopirali drugi...bili so uspešni v kraljici motošporta F1, zmagali z motorjem in moštvom en BMW o tem lahko samo sanja bil je 8 let v F1 kot moštvo in zmagali samo eno dirko (Kubica - Montreal)

  • JaG 16:03 02.september 2015.

    Zopet pametovanje poznavalcev avtomobilizma, ki imajo oči za dolgočasne oblike, nezanimivo notranjost in letnik za katerega se vprašaš, če sploh še obstaja. Mislim, da je povod za nasprotovanje temu novincu to, da je del Renaultove proizvodnje tudi pri nas in ...prikaži več s tem posledično nekateri aktivirajo svoj gen zavisti in splošnega nasprotovanja, čeprav še nihče od teh poznavalcev ni niti videl ta avtomobil, kaj šele, da bi ga preizkusil.Ne bi se strinjal s tem, da je Renault dalnajveč inovacij v avtomobilski industriji, njihova zgodovina ni tako bleščeča, kot mnogi mislijo. Renaulta so namreč leta 1944 obsodili kolaboracije z Nemci in so ga tudi obsodili ter tovarno nacionalizirali, kakor tudi to, da njegovi dediči ne smejo uporabljati več tega priimka. Ampak to je druga zgodba, bistvo je, da počakajmo in bomo videli. Potem pa so smiselne upravičene kritike, vse prej je navadna naša bedna splošna lastnost - šinfanje.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.