Slovenija
31295 ogledov

Resen poziv Arsa

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • munja 12:52 24.junij 2022.

    Nič ni narobe, če Arso opozarja, ker eni nič ne razmišljajo in jih je potrebno zbudit. Bolje prej , kot kasneje. Ker če se bo suša še nadaljevala, bo res primanjkovalo vode.

  • ec568744f0d537874fe9d825c81b6f688d633008 12:15 24.junij 2022.

    nobenega problema ni z količino vode,trenutno niti najmanjšega primanjkljaja,že tedne poplavlja od neviht in dežja in po nekaj urah ne more biti že problem suše .Če pa ste iz suhe krajine ,je pa tam suša že v sami naravi ,nič ...prikaži več novega ,zato se pa imenuje suha krajina.

  • Slavko Krizman 11:49 24.junij 2022.

    draga vlada rs: zakaj še ni prepovedano pranje avtomobilov,če je kriza z vodo? aja je treba tudi vašega oprat,da bo lep pred sosedom....

    • c4bd683d7c5158c937448d2f9cbff95a44c1fd18 12:15 24.junij 2022.

      A ti (in tebi podobni) nucaš, da ti najvišji državni organ to prepove, sam se ne moreš vzdržati, čeprav poznaš vse okoliščine in možne posledice???

    • Slavko Krizman 12:20 24.junij 2022.

      dej batom....od kje si ti pobral,da jaz potrebujem pomoč vlade pri tem? večina osebkov v naši državi pa to še kako potrebuje .... me prav zanima,če imaš ti(in tebi podobni),da mi pripelješ pokazat tvoj umazan avtomobil...moj je zunaj umazan in ...prikaži več bo tak tudi ostal,ker je zame samo prevozno sredstvo in ne nekaj kar lahko dam sosedu pod nos,da sem "boljši" ...a ni lepo,ko te nekdo označi za nekaj kar nisi??a ni???

    • Svobodnež 12:32 24.junij 2022.

      Križman, torej si ti "nad večino osebkov" v tej državi??? Oh, kako beden način razmišljanja! Običajno se v praksi izkaže ravno nasprotno! Tisti, ki se imajo za "nekaj več", so ponavadi bolj pri dnu.

    • Slavko Krizman 12:45 24.junij 2022.

      svobodnež: glede pranja avtomobila z vodo v času,ko vode primanjkuje sem definitivno boljši od drugih,ker ga ne perem....lahko pa prideš na obisk in se prepričaš na svoje oči...pa še svoj avto pripelji,bova naredila skupinsko sliko pa objavila na socialnih omrežjih

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.