Svet
11 ogledov

Reški župan: "Nisem mislil resno"

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • maneken 13:03 20.januar 2013.

    ...Ve namreč, da večina Slovencev ne deli mnenja ministra Erjavca, saj ima v Sloveniji številne prijatelje in sorodnike.ta bo streljal enega kozla za drugim, če se ga preveč pusti do mikrofonov...

  • macko 13:05 20.januar 2013.

    prav imaš kika, jaz sem se že davno odpoveda najlepšemu morju, najbolšim škampom , kitajskim lignjem, in najbolj lenim natakarjem, pač, sam sem si kriv...španija, portugalska, italija, grčija prihajam...

  • KLOBO 13:10 20.januar 2013.

    Tako je !! Zakaj se nebi tudi Slovenci malce prebudili in vsaj za 1 leto, če ne več, rekli njihovi "lipi Hrvatski" ADIJO !!! Potem pa da vidimo, če bodo preživeli od teh najrevnejših Nemcev, Nizozemcev, Italjanov, ki po navadi ...prikaži večvadi večino hrane pripelje kar s sabo !!

  • Avatar roksa
    roksa 13:14 20.januar 2013.

    Prav maš!!!!!!!Še prosli bodo, da pridemo na Jadran!!!!!!!!!Če jim pa kaj ne paše, pa naj Čehom prodavajo kislo vodo!!!!!!!

  • tartufka2226 14:04 20.januar 2013.

    jaz že od konca vojne ne hodim v našo lijepo-----še malo podaljašam pot pa sem v grškem raju

  • dragec 15:11 21.januar 2013.

    nasprotno, resno si mislil!!!

  • Kika 12:20 20.januar 2013.

    Sploh ne razumem, v čem je problem - tako misli 90% Hrvatov, ki Slovence, milo rečeno, sovražijo. Poglejte raje malo njihove portale, kakšne pišejo sploh bralci o nas, obešanje na enega župančka, ki še predobro ve, koliko kaviarja na kruh ...prikaži več mu prinesemo, je čisto brez veze.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.