Avto
56 ogledov

Resnica o slovenskem trgu avtomobilov

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mihatirs 11:56 13.februar 2013.

    Zanimiv članek, lepo da zvemo tud take stvari...skratka, prodaja je totalno v podnu in v primeru da zdj kupujete avto, vi držite prodajlca za jajca!! :D

  • cevor 22:18 10.julij 2013.

    Sem bil v salonu. Resen kupec. Imel dogovorjeno testno vožnjo, pa me nek kravatarski model vpraša, če sem ziher na pravi lokaciji??? Pol pa rab 5 min da ugotovi, da so pozabil testni avto pripeljat??? Ga sprobam in mi je ...prikaži več zelo všeč. Po enem tednu od takrat me za avto ki stane 22kEUR tud pokliče ne noben in ponudi 1 EUR popusta... Se mi zdi, da še ni tako zelo hudo...

  • dodi13 18:07 04.september 2013.

    Gospod Andrej Leban / Ljubljana - ali zavestno ali nezavestno zavaja slovensko javnost. Avtomobili so v Sloveniji dražji kot v EU, razen mogoče na Hrvaškem. Avto nad 2500 ccm in nad 150 Co2 izpusta je 19% dražji kot v Nemčiji ...prikaži več ( 8% za kubike in 11% CO2)

  • Mihael Tominšek 21:24 30.marec 2014.

    Se povsem strinjam, da enim ni hudi. No, še moja izkušnja, stara 14 dni. - Pridem v salon francoskega imena, ki imajo "kreativne tehnologije", mi ponudijo celo paleto motorjev v dotičnem avtu za probat. Prijazni nevsiljivi (salon v BTC). ...prikaži več Izračunajo popuste in me posremijo iz salona z besedami "upam, da se še vidimo, če pa ne, pa srečno". Ok, dam jim + in imajo možnosti, da se vidimo.- Potem salon na Viču, kjer "ljubijo avtomobile". Na testno vožnjo mi dajo direktorjev avto, ki je noter smrdel kot bi v njem vozili rabljene otroške plenice ali v kot v neki najbolj zatohli slačilnici po hokejski tekmi. Avto ves zanemarjen tudi sicer (stolčen in spraskam da me je kar čudilo), v avtu še kup uporabnikovih osebnih predmetov, vključno s smučarsko opremo (bord in pancarji). Po vožnji, bi na vsak način rajši prodali star model avta, katerega pa sploh ne morem preizkusiti, ker direktor pač vozi novi model. Torej ene anjvečjih avtohiš za to znamko NIMA uradnega testnega avtomobil

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.