Magazin /magazin/vip
38833 ogledov

Resnica o tem, zakaj sta se Zala in Gašper odločila za medijski umik

Komentarjev 27
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • leonardo 07:27 01.februar 2023.

    Sicer deklici ne privoščim nikakršnih duševnih stisk ampak kar je res je pa res. Ko sem ju poslušal sem še jaz postal aksiozen.

    • matermila 08:21 01.februar 2023.

      Se strinjam popolnoma.

    • Majazmaja 08:57 01.februar 2023.

      Mislim, da ni bila pripravljena na to, kar ju je čakalo - na vse te množice. Želim ji, da izplava iz anksioznosti in najde tisto, v čemer bo uživala. Meni se ne zdita slaba - tako za zvečer, ko na ...prikaži več kavču bereš knjigo ali greš nekam na čaj. Ali pa si v nekem dobrem velnesu. Na koncert pa ne bi šla, ker bi komaj ostala budna.

  • c4bd683d7c5158c937448d2f9cbff95a44c1fd18 08:41 01.februar 2023.

    pismo, kaj bi šele bilo, če bi dejansko živela kot povprečen slovenec (aka hodila v službo, skrbela za ožjo/širšo družino) ?

    • Majazmaja 08:53 01.februar 2023.

      K sreči s(m)o nove generacije spoznale, da smisel življenja ni samo v tem, da ujemeš en spermij in se pri 50. totalno izgaraš. V življenju je ogromno stvari, ki nudijo mir in zadovoljstvo, ne samo to, da "hodiš v službo ...prikaži več in skrbiš za ožjo/širšo družino,"

    • usagichan 08:55 01.februar 2023.

      Samo zato ker je novo leto, se panični napadi samo zaradi tega ne bodo nehali.

    • leonardo 09:44 01.februar 2023.

      Majazmaja, ja tako razmišljajo današnja dekleta. Če bi vsi tako razmišljali ne bi bilo treba " gruntati" kako nataliteto zmanjšati in raznim strokovnjakom delati poizkusov na kitih kako jih sterilizirati. Vseeno mislim, da takšno razmišljanje ne pelje v pravo smer. ...prikaži več Samo od rajanja in pohajkovanja po svetu v končni fazi nimaš nič. Na stara leta ne veš kam bi s seboj!

    • rd2dmk2 13:02 01.februar 2023.

      majazmaja in kaj je smisel življena ? cel dan presed na terasi kavarne in pijuckat kavice in koktaile, pa vsake tolk časa poklicat enga spermija, damal nakaže na TRR ? kaj je pa s tastarimi, komu mar, če jih glih ...prikaži večh slučajno najdejo po par letih crknjene , pa no,.....kaj so si sami krivi ? slovenski pregovor pravi : ti očeta do praga, sin tebe čez prag. se sigurno bojite da bi vas otroci ne nogirali in nagnali u božjo mater, če ne na britof, in jih zato nimate.

    • Avatar jate
      jate 13:48 01.februar 2023.

      majazmaja....počaki no malo,saj boš tudi ti stara pa osamljena, brez družie ,vnukov itd,pa da vidimo potlej kaj boš "modrovala"brihtna urška

    • Majazmaja 15:26 01.februar 2023.

      rd2dmk2: ne bi vedela, ker se sploh ne spomnim, kdaj sem nazadnje sedela v kakem lokalu in tudi ne spomnim se, kdaj sta mi starša karkoli nakazala na račun :) Imela sem srečo, da sem študirala na faksu, kjer so ...prikaži več nas iskali z lučjo pri belem dnevu in sem v 2. letniku začela delati, za kar sem se izobraževala. Ja, pa stanovanje sem si tudi kupila sama, brez porokov in brez pomoči. Ali pa "pomoč" banke v obliki kredita šteje? :)

    • Majazmaja 15:35 01.februar 2023.

      jate: če imate otroke zato, ker se bojite, da na stara leta ne bi bil vaš edini svojec partner, ki ga že 60 let ne prenesete, ali pa da boste viseli za vratom otrokom in vnukom, ste močno zgrešili bistvo, ...prikaži več zakaj naj bi nekdo imel otroke. Btw., ja, imam otroka, imam partnerja in ne, pri 25. letih nisem začela rojevati revežev na svet, ampak sem še naprej študirala, delala in uživala s partnerjem, s katerim si deliva še kaj več kot samo dom in skrb za otroka :)

    • leonardo 16:20 01.februar 2023.

      No Majazmaja, potem pa še toliko manj razumem tvoj prvi komentar? Saj si s tem zadnjim potrdila misel, da človek ne živi samo za "lajf" bi rekli mladi. Sobivanje s sorodno dušo je tisto kar naj bi mladi iskali ne ...prikaži več pa samo seks in lenarjenje dokler bo pač to šlo. No pa po tvoje štepanje otrok s sprejemanjem slučajne sperme!

    • Avatar jate
      jate 17:02 01.februar 2023.

      oh majazmaja ,kako osladno si napisala,,kot v pravljici,kar zjokala bi se.....vso to tvoje "bogastvo" mi diši po materijalizmu brez ljubezni,...ja saj vem, je moderno se postavljati pred drugimi kaj vse imaš,od zunaj blišč....od znotraj prazno srce...ali se motim...LP majčizmajči

    • rd2dmk2 20:51 01.februar 2023.

      majazmaja, glede na moj komentar in tvoj odgovor ne morem da ne rečem sam sebi, sem stopil na rep eni mački.. a sem kaj omenjal starše, ki donrajo avte in stanovanja in še kaj? nisem ! sem pa omenjal mladež ...prikaži več ki cel dan preživi nekje za ljubi kruhek in za svoj užitek. sem pa omenil da otroci ne poznajo starcev, dokler ne pride pismo advokata o dediščini. in niti z črko nisi omenila svojih staršev. lepo. sploh veš kje ali če še živijo ?

  • zelena19 09:34 01.februar 2023.

    Bolano do am...

  • Ender3 14:40 01.februar 2023.

    Zala ni ravno s pravega testa za javno osebkost. Se zgodi potem pa, si ne znaš sam pomagati !

  • jakec1575 13:50 01.februar 2023.

    pustite ziveti drugim.

  • Kmodri 14:06 01.februar 2023.

    Dva infantila! Polna sama sebe!

  • Tomaz_321 10:19 01.februar 2023.

    STISKA???????? BUM BUM BUM BUM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! LJUDI STE NAGOVARJALI K CEPLJENJU!!!!!!!!!!! IN SO IMELI STRAŠANSKE PROBLEME IN TEŽAVE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! VI PA NE PIŠETE O TEH PROBLEMIH NIČ!!!!!!!!! SRAM VAS BILO!!!!!!!!!!!!!!!!

    • Tomaz_321 10:20 01.februar 2023.

      PA TUDI UMIRALI SO!!!!! VI PA NIČ!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?

    • leonardo 11:10 01.februar 2023.

      In še umirajo in bodo še kar nekaj časa! Raziskave že kažejo na to, vendar se to ne sme govoriti.

    • Avatar Lucipin
      Lucipin 11:26 01.februar 2023.

      vidva mata sama sabo probleme..

    • Ender3 14:37 01.februar 2023.

      Lucipin si novi....trot !

    • leonardo 16:23 01.februar 2023.

      Lucipin, ne nimam problema, ker nisem šel kot ovca v klavnico. Poslušal sem sam sebe in sprejel pravilno odločitev, verjemi.

  • alojz73 18:50 01.februar 2023.

    Kaj bi šele bilo,če bi znala peti.

  • Pierre 08:44 02.februar 2023.

    Oba sta potrebna ''strokovne pomoči'' žal....se vidi na obrazih...

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 21:02 01.februar 2023.

    Pri nima govoriti o neki slavi je zelo relativno. Za duševno stisko je dovzeten vsak od nas, ne glede na socialni status, strost, poklic, ki ga opravlja, karakter, ... Vsak od nas drugače reagira na stresne faktorje, zato soditi, zakaj ...prikaži večj ima dekle anksiozno motnjo je zelo nizkotno.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.