Avto
10267 ogledov

Resnica, zakaj v Sloveniji še nimamo e-vinjete

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar drecos
    drecos 11:29 02.marec 2020.

    jer so nesposobni lopovi, jebite se vi in avtoceste nočem vinjete pa ce mi jo plačate za take kolovoze in zastoje

  • Avatar darklord
    darklord 14:42 02.marec 2020.

    Cestnino plačamo pri letni registraciji, zakaj se vinjeta?

    • zdrej 16:46 02.marec 2020.

      Zakaj? Zato, da nam ni treba še dodatno višati davke, ker nam kredite, kakršni koli so že bili, pomagajo odplačevati tujci in tisti, ki AC koristimo. Tisti, ki se nikdar ne zapeljejo po njih tako nič ne plačajo. Kar je ...prikaži veče tudi bolj pravično.

  • NeAnonimni 10:28 02.marec 2020.

    V resnici bi radi uvedli avtomatski sistem reg. tablic in nadzor na premikanjem populacije

    • zdrej 16:48 02.marec 2020.

      Tudi bi bilo mogoče. Če boš pa takrat to dokazal, pa boš precej bogat človek. PS ali pa kaj drugega :-). Verjetnost za bogastvo iz tega računa limitira proti nič, skratka ne bo se zgodilo.

  • torentino 09:27 02.marec 2020.

    Najbolj me jezi, da Darsovi bebci popoldne, ko se folk vrača iz službe meni nič, tebi nič kar zapre avtocesto, spelje promet preko bencinske in uživaš dodatne minute v koloni. Jebite se. Redno vsaj enkrat na teden na vipavskem ponaredku avtoceste.

  • Laznivi 13:33 02.marec 2020.

    Brezvezna drzava ...

  • Zikollino 12:18 14.junij 2020.

    Oh, mein Got ... nešposobni Slovenci ... immer so ...

  • mph 12:32 02.marec 2020.

    Hmm, zanimiv seznam držav, ki so jo že vpeljale. :-) Sem že malo bolj skeptičen.

    • zdrej 16:49 02.marec 2020.

      Zakaj skpeticizem? Zadeva solidno deluje na madžarskem. Olajša lahko nakup in te "odreši" trganja teh tankih ostankov vinjet.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.