Avto
141 ogledov

Rešujejo voznike iz neverjetnih godelj

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • tecumseh_1975 16:43 24.junij 2015.

    reklamna objava za AMZS? Potem ne pozabit omenit da AMZS članstvo ni vezano na avto temveč voznika, in da pizdeki ne pridejo pomagat če je član mož, pizdarija z moževim avtom se pa naredi ženi ki seveda tudi pokliče asistenco.

  • vzev 17:06 24.junij 2015.

    Kaj ni to logično, da ne bodo prišli na pomoč drugi osebi. Če pa je članstvo vezano na osebo, ne pa na avto. Saj nikjer ne daš nobene številke avta. Kaj potem bi ti imel z enim članstvom celo družino ...prikaži več poleg (ženo, otroke...)? To imaš pa lahko pri nekaterih zavarovalnicah, kjer pa je asistenca vezana na avto.

  • miro 12:30 26.junij 2015.

    na zavarovalnici kjer imam asistenco uveljavljeno sem zadovoljen z njihovo asistenco ker sem imel neljubi dogodek in so mi samo z enim klicem njihov center uredili čisto vse od vleke do nadomestnega vozila

  • vzev 17:07 24.junij 2015.

    Pa seveda pridejo pomagati, toda potrebno je pa plačati.

  • tecumseh_1975 19:59 24.junij 2015.

    in pol kaj... mene poberejo skupaj z avtom, žena in otroci pa ostanejo na cesti? Logično mi ni, in glede na to da sem slišal že od marsikoga da je bil presenečen , očitno tudi mnogim drugim ni ravno logično.

  • 89943da6c76f273b8ff347bd3224d5d4e3bf388c 17:42 24.junij 2015.

    Če imaš firmo, pa z enim članstvom pokriješ vse službene avtomobile.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.