Slovenija
45 ogledov

Revolucija pri kuhanju jajc?

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Mc Mcmarco 08:30 21.marec 2013.

    Takole velik nateg bi si prislužil popolno ignoranco top shopa. Vedno so prodajali "jajca" - tole pa je višek. Grdo povedano "nategnili" so tudi moje otroke, ki so zadevo kupili, tako, da delovanje te super zadeve poznam. Prosim vas SLOVENCI, ...prikaži več, kupujte v regularnih trgovinah preverjene izdelke, pri kuhanju pa se raje držite tradicionalnih postopkov.

  • diamantek 20:45 19.marec 2013.

    Sam imam doma identičen izdelek od istega dobavitelja le da ima daljša navodila za uporabo. Prva točka je seveda, da je potrebno modelčke namazati in to zadostuje, da nimaš nobenih nadaljnjih težav.

  • Tarzan U Jane 21:08 19.marec 2013.

    kakšna večja jajca cepec,nojeva?

  • diamantek 20:18 19.marec 2013.

    Če bi prebrali navodila za uporabo, ne bi potrebovali dodatnih pripomočkov niti ne bi bilo takega nereda. Modelčke je potrebno namazati z maslom oz. oljem in potem ni nikakršnih težav. Vse to seveda piše v navodilih, ampak očitno so predolga....

  • KOJAK 20:20 19.marec 2013.

    HA HA HA odlično ZPS!!!

  • KOJAK 20:22 19.marec 2013.

    TI PA ŠE ENKRAT DOBRO POGLEJ VIDEO. Ustavi se na 1:54 in preberi navodila za uporabo, ki jih posnamejo - NIKJER NE PIŠE O NOBENEM MAZANJU z maslom ali oljem...

  • zic 20:35 19.marec 2013.

    to je za večja jajca, ne za tele majhne kurje k jih vi kažete, valda se je pol samo na pol posode skuhal, če ni vsebine!!??

  • mph 22:06 19.marec 2013.

    Z drugimi besedami, 100x bolje ostat pri klasičnem kuhanju. :-)

  • Kristina Suhadolnik 22:04 19.marec 2013.

    Kupila sem izdelek, ki ga tržijo po televiziji, ampak v Sparu, ker če bi ga pri Top Shop, bi bila verjetno do smrti v njihovi bazi in bi me klicali vsak mesec. Zadeva je čisti nateg, milo rečeno. Mazala sem ...prikaži več z oljem in je bilo isto, kot pokažejo na videu. Poskusila sem štirikrat in na koncu vrgla stran štiri jajca. Jajce se ne skuha dobro, tudi po daljšem času, ker modelček ne tesni, nekaj beljaka "uide" v krop (izgleda, kot bi vam počilo jajce, povsod polno beljaka). Skratka, če mi po štirih jajcih, poskusili sva dve osebi ni uspelo niti približno skuhati jajca tako, kot je prikazano v reklami, potem ali sem jaz nesposobna, ali pa je zadeva neuporabna. Seveda četudi bi bila nesposobna, kar ne dopuščam možnosti, da bi bilo sploh res, se sprašujem, kako zahtevna je ta mašinerija, da niti po štirih poskusih ne zmorem skuhati jajca, ki bi ga lahko ponudila še komu drugemu, razen psu? Očitno je ta gospodinjski pripomoček težje uporabljati kot vesoljsko plovilo in je potrebna nadpovprečna in

  • privat 08:00 21.marec 2013.

    to je kot kondom za večkratno uporabo..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.