Avto
93 ogledov

"Rezervirano za hendikepirane BMW-je"

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Johan Spohan 18:10 05.december 2013.

    Pravi idiot široko idiotskega pogleda.

  • Gorazd Rajar 16:24 30.september 2013.

    Ni problem da je avto BMW, ampak da je voznik Italijan... :) tok bi pa že lahko vedli..

  • YaKo 17:43 30.september 2013.

    BMW, pa da se je komu umaknil? NOT!

  • miho 20:05 30.september 2013.

    Za BMW-je in ostale drage avte so edino invalidska parkirna mesta v Sloveniji dovolj široka. Žal je v Sloveniji tako, da so vsa običajna parkirna mesta preozka, ožja kot v Nemčiji npr.

  • korisnik_13206 05:41 01.oktober 2013.

    Takim bi js na licu mesta takoj 500€!!!

  • kotnikro 06:35 01.oktober 2013.

    in to je zdaj razlog, da se en z bmw-jem postavi počez na parkirišču za invalide, ali kako to misliš?

  • KOJAK 07:20 01.oktober 2013.

    Daj ne prodajaj buč!

  • KOJAK 07:22 01.oktober 2013.

    Meni je fenomen, da mi na avtocesti priletijo od zadaj in poblendavajo večinoma vozila znamke BMW. Pa da ne bo kdo mislil, da takrat vozim manj kot 130 km/h ali pa da vozim vedno samo po prehitevalnem pasu.

  • Jani Begood 10:42 01.oktober 2013.

    Jaz bi takim zaplenil avto!

  • Benjamin Mencigar 16:50 30.september 2013.

    ne da je italjan, ampak verjetno da ni invalid :) če bi bil italjan invalid z bmwju bi lahko brez skrbi parkiral tam, sam za 90 stopin bi mogo obrnt, zajebu je človek na celi črti...

  • westal 07:57 03.oktober 2013.

    Tipično parkiranje dragih BMWejašev.

  • Tic Pavlin 17:16 30.september 2013.

    Mimogrede .... s fotografije je tudi jasno razvidno, da na "Kupe"-ju v ozadju svetijo svetlobna telesa, kar pomeni, da najverjetneje tam ni parkiran, temvec le ustavljen. Mozno je tudi, da le obraca ali pa se je komu umaknil. Tudi sicer ...prikaži več ne vem, da bi obstajala kaksna raziskava, ki bi povezovala znamko z vozila z verjetnostjo, da bo parkirano na mestu za invalide. Veckrat opazim vozilo, ki je tako ali drugace parkirano neprimerno, raznih proizvajalcev, pa vendarle, v clankih obicajno zakljucijo le vozila dolocenih znamk. Res zanimiv (psiho-socioloski) fenomen...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.