Avto /avto/avto-nasveti
11604 ogledov

V teh primerih vam ne bodo upoštevali garancije na prerjavenje

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • sam50 09:25 12.julij 2019.

    Jugota,jugo fička,stoenko,lado si že nove kupil rjave,pa tudi renault5 iz NM ni bil vsak ravno cvetka,ni bilo pa možnosti,da bi uveljavil popravilo v garancijskem roku (govorim iz lastnih izkušenj in to celo na dveh petkah mlajših od dve leti). Potem ...prikaži več pa so bili katastrofa japonski pa korejski,čeprav v današnjih časih to ni več največja hiba skoraj nobenega avtomobila,ker je ponudba na trgu prevelika in hitro izgubiš kupce...

  • NeAnonimni 12:31 12.julij 2019.

    Sol in pesek pozimi močno škodujeta. Treba bo pogruntat nove načine odstranjevanja ledu/snega.. En način je, da malce pospešimo globalno segrevanje, da ne bo več snega.

  • Dani Ovčar 21:44 12.julij 2019.

    ko sem vztrajal pa so mi dali predračun 2200 evrov njihova soudeležba pa bi bila približno 10% dober ličar pa bi računal samo 1000evrov

  • Dani Ovčar 21:33 12.julij 2019.

    moj golf 5 je bolj rjav kot pa je bila samara enakih let se izgovarjajo da nisem bil na zadnjem servis upri pooblaščenem zastopniku

  • Dani Ovčar 21:36 12.julij 2019.

    najprej so se izgovarjali da je garancija samo 10 let

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.