Avto
9398 ogledov

Robert Lešnik ekskluzivno za Žurnal o tem, kako se počuti pri Mercedesu

Komentarjev 3
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 11:23 08.junij 2019.

    Robert Lešnik: Ker nisem bil sprejet na fakulteto v Sloveniji, sem šel leta 1994 v Nemčijo študirat industrijsko oblikovanje, in sicer oblikovanje transporta (transportation design) v Pforzheim. Leta 1998 sem študij končal kot diplomirani oblikovalec. In kdo so bili akademski ...prikaži več profesorji ,ki so ga zavrnili ? Problem Slovenije je akademska kasta ,ki uničuje vsakogar brez buržoaznega pedigreeja .

  • Sienna_Lowrie 15:38 10.junij 2019.

    Google je plačal za vsak teden dela na spletu od doma 5000 do 8000 evrov. Prvi teden zaslužim 7286 evrov od Googla in sem redni študent in delam 2 uri na dan v prostem času. vsaka oseba se lahko pridruži ...prikaži več temu delu in začne zaslužiti s temm, daa sledi tej strani. ...... ➤➤➤➤➤➤➤ www.WebJob98.Com

  • Vozniček 13:51 08.junij 2019.

    Morda neumesten komentar, ampak tale Lešnik ima kakšnega bratranca ali sorodnika med novinarji Žurnala? Zakaj sicer takšno favoriziranje znamke (in njega osebno) katere si večina slovencev ne more privoščiti niti v sanjah? Pa še, okus je relativen, meni recimo so ...prikaži več lepši starejši modeli mercedesov...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.