Avto
116 ogledov

Ročnim menjalnikom se ne piše nič dobrega

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • allstarr111 10:45 12.julij 2015.

    To seveda ni res, mislm če daš za avto dve ali celo tri letni zaslužek, si ne želiš da boš še trajbal ročko, no ja samo če si slovenc pol pa ja, ker kar je zastarelo je pr nas ta narbolše.

  • vzev 11:40 12.julij 2015.

    Vožnja avtomatskega menjalnika je kot vožnja skuterja, plin in zavora. Dolgčas. Če imaš vsaj malo rad vožnjo vsekakor ne boš imel avtomatika.

  • Sašo Benedik 12:48 12.julij 2015.

    Za bremze kurit idealno pa da jih po 10.000km menjaš, res super in poceni zadeva ...

  • markus 14:07 12.julij 2015.

    Ni ga čez avtomatski menjalnik, zato me ta novica ne preseneča. Osredotočaš se dejansko na vožnjo in ne na šaltanje. Ni boljšega. Sam vozim tak avto, ki ima avtomatski menjalnik, in definitivno ne bi šel več na ročnega.

  • vzev 15:17 12.julij 2015.

    Ja, ker ti vožnja avtomobila pomeni samo sredstvo, da prideš iz točke A na točko B. Če pa hočeš v vožnji tudi uživati pa vsekakor ne boš imel avtomatika.

  • 6a6330cf643e6297e0f11772a01ce2d9c0c144b1 16:28 12.julij 2015.

    Ročni menjalniki bodo izumrli, ko bodo izumrli avtomobili na motorje z notranjim izgorevanjem. Če se kdo ukvarja z menjavanjem ko vozi, potem se strinjam, da ni za na cesto, praviloma ob vožnji prestavljanja niti ne zaznaš. Mogoče zgolj H menjalnik ...prikaži več prestavijo na volanski ročici, ročno prestavljanje pa ostane.

  • Mc Mcmarco 06:18 22.julij 2015.

    Pa še kako ga boš pogrešal, ko ti bo ta "crknil"....

  • vzev 09:05 12.julij 2015.

    Enostavno, ko neka znamka ne bo več ponujala ročnega menjalnika, se bom obrnil na drugo znamko. Ko pa se ne bo dalo več dobit novega avta z ročnim menjalnikom, bom pač vozil starejši avto. Samodejni menjalnik je nekaj najbolj brezveze ...prikaži več kar se lahko, da v avto.

  • Ivo 15:42 12.julij 2015.

    Ha ha, dobra! Sem kupil novega VW in sem šel na avto.net čez pol leta pogledat koliko so cene... In ja, v Sloveniji so bile višje kot sem jaz plačal novega... Butli ;-)

  • Janez_53 15:36 12.julij 2015.

    Dokler se mora šofer osredotočati na menjalnik, ni za na cesto v tekoči promet! In ne verjamem, da zaradi menjave prestav normalen šofer ni osredotočen na vožnjo in dogajanje ob in na cesti. Vsekakor pa osredotočenost krepko zmanjša uporaba mobitela, ...prikaži več tudi tistega s prostoročnim upravljanjem.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.