Slovenija
1139 ogledov

Rok Snežič po petem poskusu prišel na sodišče

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Antikrist3
    Antikrist3 14:27 03.marec 2023.

    Tak gnoj od človeka bi morali zapreti na Goli otok, kjer bi za vsakodnevno porcijo ričeta moral z macolo razbijati kamne, hehehe.

    • SlavkoKrizman 15:17 03.marec 2023.

      ni on kriv, če je sistem gnil....

    • Ender3 18:50 03.marec 2023.

      Slavko 👎 gnil za to, ker pravosodni sistem ni sposoben sprocesirati in penalizitati sodnega postopka.

    • SlavkoKrizman 18:52 03.marec 2023.

      ender zakaj minus, če pa sam pišeš o nesposobnem pravosodnem sistemu....

  • Avatar Leon
    Leon 14:58 03.marec 2023.

    https://www.mladina.si/204769/rok-snezic-in-janez-jansa-vtipkajte-pa-boste-videli/

  • rd2dmk2 15:18 03.marec 2023.

    hm.. takole to gre.. po mojem mnenju nimam doga do fursa, dursa , države slovenije , torej ko jebe sodišča in izterjave, ker sem jest tako rekel. ma nekaj vam povem.. poslat k temu snežicu onega slavnega izterjevalca iz kamnika ...prikaži večka , pa naj snežič nemu razlaga, kako ni dolžan.. me res zanima kater od teh dveh bo krajšo potegnu.

  • Avatar lu.ckyss
    lu.ckyss 15:23 03.marec 2023.

    Zadnji čas da tega kretena, ki je v ječi grel Janeza, spravijo tja kamor sodi, nazaj za zapahe kamor sodi skupaj s svojim prijateljčkom in še kom..Kreten primitivni..

  • Avatar Zoran
    StarMačk 15:57 03.marec 2023.

    Verjetno se je prišel pogajat za Maseratija, ha, ha, ha...

  • Ender3 18:54 03.marec 2023.

    2x doktor še ni garancija, da model ne more biti obsojen, če se posmehuje pravnemu redu. S takšnimi ne bi smeli v rokavicah.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.