Magazin /magazin/film-glasba-tv
8875 ogledov

Rok znorel, ko je slišal, kako si tekmovalci predpisujejo diete

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • perhan63 19:02 11.november 2017.

    on je navadni idiot ..k je pojedu preveč tablet..

  • Ana Vidic 10:37 13.november 2017.

    Meni je Rok faca, brez dlake na jeziku, vse drži, kar pove, pa še všeč mi je, ker zna kroto od Kuljajke špiknit, ravno tako tudi Andrej, oba sta fajn. Gledam oddajo le, kadar sta onadva gosta. Tista Urška je ...prikaži več "dosadna ko proljev" - glasna in sploh ne utihe.

  • pacioti 23:53 11.november 2017.

    Lahko on nekaj pizdi,tam se ljudje borijo da bi shujšali. Sam pa je poln kemije,tako da.....lahko njemu pizdit na druge

    • Ledena 08:26 12.november 2017.

      Glej kako mladi so,pa zamasceni in debeli do konca.Ko so se pa futrali in nazirali in posledicno s tem redili,pa so veselo cmokali in se mastili.Ne mores pa za nekoga kr reci,da je nefilan s kemijo,tega ne ves.Ne meci vseh ...prikaži več v isti kos.Ti debeli pa naj nosijo posledice in naj se trudijo zgubiti speh.Mislim,v glavi jim nekaj ni ok,da se pustijo tako dalec in iz sebe naredijo kup mascobe.Vsi pa polni izgovorov:nesrecna ljubezen,odnosi,bla bla...bullshit

    • pacioti 22:38 13.november 2017.

      Ledena Verjemi mi da to vem,beri se spoznam na to in vem kaj je naravno kaj ne...

    • Ledena 22:54 13.november 2017.

      Whatever.Jaz se tudi na marsikaj spoznam,pa ne bom cloveka obtozevala necesa,kar nisem 100% prepricana.Sem pa 10000% prepricana,da so tile debeluhi sami krivi,kaksni so.Jokcajo in iscejo izgovore in vse so krivi drugi.Men je on cist kul in prav je povedal.

    • pacioti 23:04 13.november 2017.

      Se popolnoma strinjam da so sami krivi,sam ne mi govorit da je on brez kemije!!

    • Ledena 08:54 14.november 2017.

      Ne pa ti meni govorit,da JE na kemiji.Nekaj so dejstva(debeli tekmovalci,kar vidis takoj),drugo pa je on.Ker pac govori agresivno(pac valda mu je neumno,kako ne kapirajo diet)je na kemiji.Glej,vsak ime svoje mnenje:ti mi ne vsiljuj svojega,torej imejva vsak svoj ogled in je to to.

    • pacioti 22:43 14.november 2017.

      Saj ti ne vsiljujem,pač povem kako je,če pa ne želiš slišat pač ne brat.In ni moj namen se kregat z tabo.

    • Ledena 23:27 14.november 2017.

      Ej,je ze ok.Tudi jaz se ne kregam rada,mi ni v navadi.Ampak...povem samo to...opticno gledano raje gledam njega kot pa one debeluhe.Se mi ne smilijo niti malo,so se sami nazirali in naredili to iz sebe,kar so.Sama nisem perfektna,ampak malo je pa ...prikaži več tudi treba gledat na izgled,kilazo in posledicno valda pocutje.Saj je kul,da lahko normalno debatirava.

    • pacioti 22:58 15.november 2017.

      ne vemo zakaj so taki,lahko določene težave ali pa kaj drugega,optično pa je seveda on,da je pa treba pazit se popolnoma strinjam z tabo

    • Ledena 23:32 15.november 2017.

      Glej cist iskreno,ce je nekdo debel zaradi bolezni,je to cist druga stvar.To ni sala.Ce pa se naziras zaradi ljubezenskih tezav in vseh problemov v lajfu,mislim... vsi imamo probleme,pa ne iscemo utehe v hrani.Je treba vcasih stisnit zobe.Jim zelim ,da shujsajo,da ...prikaži več obcutijo razliko.Moje skromno mnenje😁

    • pacioti 19:00 16.november 2017.

      se strinjam,upam da ne bom imel kake take izkušnje...

    • Ledena 19:03 16.november 2017.

      Ja,samo tu v sovu niso bolani,samo debeli.Valda so nardili neko selekcijo.Daj ne boj se no😁.Ej...koliko si sploh star,oziroma mlad?

  • Ledena 18:53 11.november 2017.

    Meni je on faca do konca.Nacin govora,fore,primerjave,pa se tak lubani je, pa itak dobro zgleda.Odpicen sto na uro,ko se razjezi...tisto od srca.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.