Slovenija
129 ogledov

Romov ne želijo za sosede

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • feferon 16:04 13.januar 2014.

    Pa naj si jih župan zraven svoje parcele postavi- se jih bo edino on lahko znebil na silo...

  • mamica003 09:59 14.januar 2014.

    Ppo vaše "cigani".SRAMOTA ZA SLOVENIJO DA IMAMO TAKO PKVARJEN IN NAGNUSNI NAROD...KI NE ZNAJO SPOŠTOVATI SOLJUDI...SRAMOTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Roman 11:53 13.januar 2014.

    Zakaj si teh Romov ne želimo v naši KS vedo tudi cigani sami.Da bi se preselili k nam s svojim voznim parkom - ljuba Marija, pa zapeljite se po Mariborski cesti in si oglejte njihov "vozbi park": Kamioni, avtobusi ...prikaži več in cel kup osebnih avtov, vsebrez registracije, totalni krš.Ta lump Šrot je to hotel narediti na skrivaj, naš davkoplačevalski denar dati svojemu prijatelju, ki je lastnik te hiše, tako po načelu: malo meni, malo tebi! Ampak mu ne bo uspelo, se je malo za.....al. Sicer pa, če imajo možnost ti cigani dobiti toliko denarja, da bi lahko kupili hišo, zakaj si pa niso sproti popravljali zdajšnje stanovanje? Celo življenje živijo na naš račun, zdaj bi jim pa še hišo kupili!Joj, joj, v kakšni državi živimo, groza.

  • Trovlak 13:05 13.januar 2014.

    Realno stanje teh ciganov, kamorkoli jih naselijo, pa naj bo to okraj Novega mesta, Črnomlja, Ljubljane ali pa Krškega, povsod je ista scena. Najprej so oni bogi in kao niso problematični. Potem, ko se jim kar preda stanovanje/hišo v TRAJNO ...prikaži več LAST in ne samo v UPORABO, pa se prične tisto kar je narod že v štartu vedel, da bo sledilo. Familija iz 8-ih članov se v mesecu ali dveh poveča na 30 članov, ker k njim se priselijo cigani iz drugih naselij. Valda, hiša ali stanovanje, ki je namenjeno 8 ljudem, je za njih 30 premajhno, higienske razmere in vse ostalo - katastrofa. Objekt v momentu demolirajo in okolico le-tega pociganijo. Cele dneve krožijo po okolici in izvajajo teror, kradejo, ropajo in smetijo. Potem, ko se krajani pritožijo, pa so spet ti problematični cigani ubogi in nič krivi, občina je svoje v štartu kao naredila in potem se noben več ne zmeni za situacijo,da bi jo uredil.

  • feferon 16:03 13.januar 2014.

    Pa vi res mislite, da so ubogi! Vozni park je drugačen od uradnih podatkov.

  • feferon 16:02 13.januar 2014.

    Pa gledaš koline z mariborske, ko na državni parceli zraven vrtca koljejo prasca....

  • mamica003 09:57 14.januar 2014.

    nevem,kaj je narobe z vami folk????tti "cigani" k jih vi kličete,so isto pod kožo krvavi kot mi...isto so ljudje...zakaj kradejo?zato,k jim neda nobeden službe...tudi oni morajo živeti in nahraniti svoje družine kot mi.mi si služimo denar in hodimo po hrano ...prikaži več v trgovino;oni te možnosti nimajo in kradejo da imajo kaj za jesti...kaj se je nedavno nazaj zgodilo v Lidlu v Celju?Moški je ukradel salamo ter kruh.ZAKAJ?Ker je bil lačen...pa ni bil "cigan"...a to je pa ok al kk?ne zagovarjam Romov pa nič.nagnusno se mi pa zdijo vaše besede...pa cigani sem,.pa cigani tja,pa levo,pa desno...kr neki...nobenemu nič nočejo.če jih vi pustite na miru,vas bojo oni tut.pa kaj če pridejo sorodniki k njim živeti?a vas peče?kaj pa ko iz Bosne pridejo moški sem delat,čez nekaj časa pa še njihove družine?pa k Slovenci grejo v tujinmo delat pa grejo za njimi še njihove družine?ne pozabite,da se to lahko zgodi tudi vam,da boste nekoč potrebovali kakšno pomoč...pa vse prej nkot bilo kdo vam bojo pšomagali po vaš

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.