Šport
51 ogledov

Rossi le še sedem točk pred Lorenzom

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar čavez
    čavez 18:00 25.oktober 2015.

    S to potezo je Marqez izgubil veliko navijačev, že samo skandiranje Vale Vale na dirkališču dovolj pove in na posnetku iz zraka se točno vidi da ga ni odrinil z nogo kot trdijo.

  • edvard 12:08 25.oktober 2015.

    Do danes sem za Marquez-a navijal, od sedaj naprej pa ne več, prav videlo se je, da se mota samo okoli Rossija, če je bil hitrejši bi se odpeljal, drugače bi pa naj Rossija pustil da odpelje naprej, katastrofa od GP-ja.

  • Marko Rossi 12:24 25.oktober 2015.

    Navijam za svojega imenjaka, ampak tole danes ni bilo pošteno od njega. Verjamem in sem 1000% prepričan da mu je Marquez namenoma nagajal, toda tega se ne dela. V vsakem športu (in drugod) so spletke, zato tega ne podpiram. Kar ...prikaži večr je je in sem prepričan da je Rossi zaradi tega izgubil naslov prvaka, vendar v mojem srcu je samo on in zmeraj on.

  • vzev 13:28 25.oktober 2015.

    Če pogljedaš posnetek bolj podrobno boš videl, da je Rossi še pogledal MM in je točno vedel kje se nahaja. In vse kar je storil je bilo popolnoma namerno. V tem ovinku vsi dirkači začnejo polagati motor, Rossi pa ga ...prikaži več je zravnal. IN če Marquez nebi padel tudi nebi imel druge možnosti, kot da bi šel naravnost iz steze, ker Rossi ni imel namena zapeljati v ovinek.

  • zefacveta 15:30 25.oktober 2015.

    Kar je iskal, je našel (Marc).

  • mrki 17:04 25.oktober 2015.

    BRAVO Rossi , še ustavt bi moral in ga prebutat - mulca !!

  • patrijarh 18:13 25.oktober 2015.

    Rossiju vzet še današnje točke ali pa kar diskvalificirat.To se v tem športu ne dela.Pa ne navijam ne za enega ne za drugega.

  • Papaja Popi 19:29 25.oktober 2015.

    Rossi je izgubil vse simpatije, kar jih je še imel.Povsem očitno je z nogo odrinil Marqueza.

  • macola 19:49 25.oktober 2015.

    A v drugih športih se pa lahko?! Sami "d(i)rkači"....

  • 6a6330cf643e6297e0f11772a01ce2d9c0c144b1 12:40 25.oktober 2015.

    Po takih treh krogih je sreča da je sploh kdo od niju dokončal dirko. Taka prehitevanja z zapiranji na meji regularnosti. Sumarno pa počasneje kot ostali. Zanimiv mi je predvsem padec. Če gremo po točnem sosledju dogodkov imamo Rossija, ki ...prikaži več na široko odpelje in upočasni v ovinku, lahko rečemo, da če je vedel kje je španec ga je sislil na hladno.. Marqez zapelje tik ob njega na zunanji strani in se vozi vštric, nakar španec hipno trzne s krmilom v desno, češ umakni se mi ali pa lovi ravnotežje, Rossi pa odreagira, kot odreagira z nogo, tako da prepreči trk, če je bilo še kaj jeze vmes ni vprašanje, ni bila pa zgolj jeza, ki je sama od sebe dvignila nogo, če je ne bi, bi lahko bila takrat oba končala dirko zaradi zaletavanja Marqeza s sprednjim kolesom v Rossija? In pa, tukaj se ni šlo za tretje mesto, daleč od tega.

  • macola 19:47 25.oktober 2015.

    Ne bit pameten....samo mal fizike uporab! MM je najprej malce poravnal, nato se pa dobesedno ulegel na Rossijev motor....takrat Rossi pospeši in MM ZDRSNE, ker je enostavno bil izven idealne linije in s prehudim naklonom! Če bi kdaj vozil motor, ...prikaži več bi ti bilo lahko jasno, da z nogo NE MOREŠ motor kar brcniti iz proge in da je akcija reakcija....če bi se Rossi res "odrinil" od MM, bi tudi njegova linija bila drugačna....tako se pa Rossi normalno odpelje naprej. Boš rekel, da MM ni bil zmožen konkurirat Lorenzu? Zakaj ni njega "lovil", ko ga je prehitel?

  • macola 10:34 25.oktober 2015.

    Španska Dorna deluje.... Zakaj pa mali golobradec ni Lorenzu težil, ko ga je prehitel??? Mali takoj šel jokat fotru v bokse....Kaznovan pa potem samo Rossi.....banda španska. A čez 14 dni bo Doktor slavil sredi Španije!!!!

  • 4ba2a8e4cc2cfe1172eec499b48f077b0c78143c 13:58 25.oktober 2015.

    Ne da bi ga brcno,ustavil bi se in mu polupal pičko.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.