Zdravje
11658 ogledov

Rozman svari: Zadnjega poglavja covida-19 še nismo videli

Komentarjev 22
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 07:05 11.oktober 2021.

    Če je zdravstveni sistem tik pred zlomom, ko je tri četrt bolnišnic praznih, potem je bolje da vodilni na NIJZ in podobnih inštitutih za mešanje megle odstopijo...... In tisto blebetanje o učinkovitem cepljenju je res odveč...V Izraelu se cepijo že ...prikaži veče tretjič, pa imajo v bolnišnicah podobno sliko kot mi, seveda s to razliko, da tam v bolnišnicah prevladujejo cepljeni..

  • Avatar Leon
    Leon 08:06 11.oktober 2021.

    Zadnje poglavje bodo občutila generacija 2000 in njihovi otroci ,ki bodo plačevali dolgove kaste polbogov v belih haljah na račun COVID . 900 MILIJONOV EVROV izplačanih na račun Covid dodatkov ? Koliko bolnišnic ,šol, domov za ostarele bi s tem ...prikaži večem denarjem lahko zgradili ?

    • Avatar tupatam
      tupatam 12:13 11.oktober 2021.

      Za koga bodo gradili, ko pa izvajajo genocid? Vse je del plana, a vsaka palica ima dva konca!

  • Avatar _lolekbolek
    _lolekbolek 06:44 11.oktober 2021.

    "Tik pred zlomom zdravstvenega sistema se je stanje nekoliko umirilo" ... zanimivo je, da umiritev sovpada s protesti in nezadovoljstvom naroda, čeprav je sezona respiratornih bolezni.

    • bi_ba 10:53 11.oktober 2021.

      He, he, tudi meni je to prvo prišlo na misel.

  • Gandi123 07:38 11.oktober 2021.

    Rozman, prodana duša!

    • Plavi-mil 14:00 11.oktober 2021.

      Upam, da ne boš nikoli rabil njega in bolnice Golnik.

    • Gandi123 14:10 11.oktober 2021.

      Na srečo obstajajo tudi pošteni zdravniki, ne samo covid prodane duše! K njemu prostovoljno sigurno NE!

  • izy 07:02 11.oktober 2021.

    V Sloveniji pa imamo jasnovidcev, kako nategujejo medije.

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 09:19 11.oktober 2021.

    Tale Rozman meni že od vsega začetka ne deluje kredibilno . Eno samo strasenje ljudi brez dokazov. No je pa drugina lestvici najbolj obogatelih na račun kovid dodatkov. To pa tud nekaj šteje, Ane🙈

    • Plavi-mil 14:01 11.oktober 2021.

      Človek, dela in to zelo dobro, ne visi za računalnikom cel dan in nabija nekaj brezveze.

    • 123mojacebela 15:56 11.oktober 2021.

      Tudi mi v gospodarstvu delamo in ne dobimo covid dodatka! Ko mi v gospodarstvu ne bomo več delali, tudi ostali ne bodo imeli več dodatka. Premalo se zavedajo tega. Celo gospodarstvo bi se moralo ustaviti, pa bi država pokleknila.

    • Avatar Anion6anion
      Anion6anion 19:22 11.oktober 2021.

      Res je! V gospodarstvu smo smo marca in aprila dobili dodatek in potem nič več. Gospodarstvo ne upajo zapret ker potem javni sektor nima od kje dobivati denarja.

  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 09:13 11.oktober 2021.

    Drži @bolek....Očitno množično druženje brez mask in vpitje kjer leti slina naokrog pripomore k manj okužbam...Če bi se virus širil tako kot bluzi "stroka", bi imeli trenutno v bolnišnicah 5000 + obolelih, če ne že kar mrtvih..

  • kapibara1 10:04 11.oktober 2021.

    "Zadnjega poglavja covida-19 še nismo videli " - pa ZADNJEGA kovid dodatka,tudi ne

  • miha91 11:03 11.oktober 2021.

    Zadnje poglavje covida-19: širitev zapora na Dobu.

  • Ender3 12:38 11.oktober 2021.

    Pulmologu Rozmanu je verjetno ušel tudi ta podatek ! Toliko o učinkovitosti cepiv dr.Rozman https://youtu.be/gqVfrKR_tDc

  • QSprm 13:58 11.oktober 2021.

    Pateticna pizmovka z golnika je sicer isti pacient kot zloglasni trampuz in njegove bebave napovedi 90.000 mrtvih. Skorumpirani pajaci zgolj zlorabljajo akademske nazive, spotoma ko se grejo razprodajo bolnisnicnega dvorisca konkurenci, katera se okorisca z vojnimi dobicki od prodaje nicvredne ...prikaži več krame od mask, do testov in cepiv.

  • Avatar MS
    MS 10:41 11.oktober 2021.

    Učna ura za nevedne antivaxerje in naivne vernike v teorije zarot! =====> https://www.cepimose.si/gradiva/za-druzbena-omrezja/

    • Avatar pantani
      pantani 12:34 11.oktober 2021.

      Ti se več kot očitno nisi nalezil dobrih navad,ker dobra navada je, ko vljudno pozdraviš nekoga, ne pa, da ga zmerjaš in napadaš z antivaxerjem!!! Za take kot si ti, bi jaz uvedel obvezno cepljenje 2x na leto!!!

    • Ender3 12:52 11.oktober 2021.

      Mene bolj zanima, kakšna je urna postavka za komentar zapriseženega ogitatorja cepljenja. Podpira svetovno zaroto in druge, ozaveščene označuje, kot vernike in teoretike zarote.

    • Avatar MS
      MS 13:11 11.oktober 2021.

      Ender3 Mene bolj zanima, kakšna je urna postavka za komentar zapriseženega ogitatorja cepljenja.==> @ Ender3 bi očitno za primerno urno postavko zamenjal breg in začel zagovarjati cepljenje! Torej ne iz prepričanja temveč za denar! Žal ga moram razočarati! Komentarji zagovornikov ...prikaži večov cepljenja niso honorirani, temeljijo na ekzaktni znanosti podkrepljeni z dokazi! Namen je en sam! Osveščanje neukih za zajezitev pandemije!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.