Slovenija
19 ogledov

"RTV honorarcu nakazal skoraj 11.000 evrov"

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • feferon 11:17 31.januar 2013.

    Pa kaj , če je to rekel. Saj on je gospod vsemogočni in lahko dela ter govori kar hoče...KPK je baje rdeča, na ulicah so zombiji, on pa tako ali tako živi v novi republiki...

  • Ferluci 11:25 31.januar 2013.

    Saj je popolnoma vseeno. V vsakem primeru dobijo desetkrat preveč za program, ki ga nudijo.

  • vanč 11:29 31.januar 2013.

    Mi je čisto vse en vuršt pa če dobite milijone jaz vas že dolgo ne gledam več pa sem bolj pomirjen,kot takrat ko sem poslušal te vaše lažmnjive novinarje.Imejte se radi in lažite naprej men je lepo ko vas več ne vidim.

  • tralala 11:47 31.januar 2013.

    Janša laže? Ma neeeeee, to ni možno :)

  • dragec 12:06 31.januar 2013.

    vanč, nisi ti kriv, tebe je ta sfrustrirana desnica zavedla. Adio vanč, verjetno odhajaš skupaj z JJ $ companny

  • klincek 12:11 31.januar 2013.

    dragec a še nisi dobu termina pri psihiatru

  • franke 12:12 31.januar 2013.

    PA KAJ SE PREDSEDNIK VLADE VPLETA DIREKTNO V PLAČE NA RTV. PA JANŠA NIMA TRI ČISTE,TO SE VIDI KAKŠNA OSEBA JE ZAFUSTRIRANA.

  • dragec 12:28 31.januar 2013.

    Naročen sem skupaj z tvojim Ivanom JJ

  • dragec 12:40 31.januar 2013.

    saj, on in njegovi privrženci še ne razumejo (ali namerno nočejo razumeti), da se jih je slovensko ljudstvo naveličalo???

  • titty 17:44 31.januar 2013.

    Mar bi za svoje finance skrbel in znal pojasnit njihov izvor. JJ nima s.p., denarja pa bistveno, ampak res bistveno več kot vsi zaposleni na RTV skupaj!! JJ - izvor tvojih financ moraš pojasnit, ne pa vprašanja na vprašanja ...prikaži več postavljat, pa neke neumne primerjave delat!!! Odgovorit je potrebno!

  • tartufka2226 19:48 31.januar 2013.

    v parlamentu so take plače in razni dodatki enaki,pa ni nnarobe

  • titty 21:08 31.januar 2013.

    Vse kar znate je, da delite minuse za vašega velikega vodjo. Odgovora pa še naprej ni in ni in ni, anede!!! To je zapleteno vprašanje!

  • Anže 22:44 31.januar 2013.

    Zakaj ne napišete da je to Bojan Traven, ki skupaj z Urošem Slakom delata oddajo Pogledi Slovenije. Kot je vidno iz supervizorja je bilo to nakazilo za dva meseca, saj novembra ni dobil nobenega nakazila. Janša pa to izpostavlja po ...prikaži več mojem mnenju predvsem zaradi tega ker sta ustvarjalca oddaje mnogokrat do njega (upravičeno) kritična.

  • mph 11:26 31.januar 2013.

    Kako že gre tista, laže, krade, .... Kaplar je bleščeč primer tega pregovora. Kar pa je najbolj zanimivo, redno, skoraj na dnevni bazi trosi zlonamerne in zelo natančno premišljene laži, za katere pa nikoli še ni odgovarjal. Ne samo, da ...prikaži več so demantirali, sprožit bi morali tožbo zaradi klevetanja. In enako vsi ostali.

  • dragec 12:41 31.januar 2013.

    Prav izzivajo, da se jih iz oblasti odstrani po nasilni poti!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.