Slovenija
2818 ogledov

Ne boste verjeli, kje bi RTV imela dopisništvo

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Jernej65 13:12 15.junij 2022.

    Ne vem kaj ti blebečeš. RTV je trenutno še pod Janševo taktirko.

    • oneh 14:12 15.junij 2022.

      A da je? Jaz se pa sprašujem, zakaj na RTV toliko nabijajo o 400 jurjih Golobove plače ali 1,9 miljona nagrade iz državne (tvoje, moje, naše) firme ali Golobovi ukradeni identiteti pri odprtju bančnega računa v Romuniji ali (Bog ne ...prikaži več dej) o transferu denarja iz BG preko ČG do Globa in naprej v I. O Janši se pa slišijo sami hvalospevi in zahvale za njegovo vizionarsko delo. Najlepša hvala, brez tebe bi bil še vedno izgubljen v nevednosti.

    • Jernej65 14:27 15.junij 2022.

      Andrej Grah Whatmough je Janšev nastavljenec in on odloča o ukinitvi dopisništev, kaj tebi tu ni jasno. Ne obešaj nekaj Golobu kar ni njegovo. Hvala bogu, da še RTV ni trobilo, ki bi povzemalo laži po Nova 24. Če se ...prikaži več to zgodi, potem smo pa res v k..cu.

    • Avatar Leon
      Leon 14:30 15.junij 2022.

      Janez želi na Tajskem sveže novice iz prve roke ! Verjamem ,da gre za dopisništvo Pirkoviču ali Možini !

    • jakec1575 14:52 15.junij 2022.

      Janez je ze na vlaku za tajvan. tvita. ;)

  • jakec1575 14:51 15.junij 2022.

    sem mislil, da ga bodo odprli v budimpešti.

  • Naklonsky 14:02 15.junij 2022.

    Kako ni znano, zakaj na Tajskem? A novinarji res nimajo pojma o trenutnih kitajskih apetitih?

    • brencl47 13:24 20.junij 2022.

      Morda pa imajo želje po obisku eksotičnih dežel in "fresex conah"

  • molka 15:02 15.junij 2022.

    zarad mene na gnoju ce zelijo ta drek nicvreden

  • oneh 13:06 15.junij 2022.

    A se sedaj, ko smo končno svobodni ne govori o tem, da bomo od Višegrada šli k jedrni Evropi. Golob je to že nakazal, saj je na prvi obisk namesto na Dunaj ali Rim šel v Maribor. RTV pa temu ...prikaži več sledi. Zapira dopisništva v Rimu in Bruslju, katera so daleč od jedrne Evrope in jih seli v Bangkok, da bomo korak bliže cilju- jedrni Evropi. Levaki pa vsi evforični hvalijo genialne poteze velikega vodje in režimskih medijev.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.