Svet
9 ogledov

Ruski veleposlanik v Turčiji: Rusi bi Turkom oprostili ob treh postavkah

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • principiumnovum 17:53 14.december 2015.

    Ne skrbi, ker če bo treba pomagati turkom, jaz sigurno ne bom šla. Če se bodo turki in natovci dajali kdo je močnejši, potem moramo mi, navadni ljudje, doma izkoristiti priložnost in odstraniti eldeesarje. Tudi na silo, če ne bo ...prikaži več šlo drugače. Ne bomo rabili orožja, saj bodo motike čisto dobre.

  • h3o 22:41 14.december 2015.

    ljubljana bo zgledala čez 50 let taka, kot na sliki

  • Avatar olor
    olor 22:57 14.december 2015.

    tih bot baba :)).. za šporhet pejt

  • Papaja Popi 17:30 14.december 2015.

    Serjejo en in drugi in razkazujejo mišice.

  • alibaba 19:32 14.december 2015.

    Jst sem itak na strani Rusov.

  • encijan 07:52 15.december 2015.

    A že spet revolucija?!? Samo tokrat boste kratko potegnili.

  • URIAH HEEP 08:04 15.december 2015.

    Ameriko zionisti oz jezuiti načrtno rušijo, ker je poleg Rusije njim največja pretnja in so z njihovo vojsko ena od največjih groženj zionistom, jezuitom oz bushovem kriminalnemu kartelu, ki si prizadeva vzpostaviti NWO. Z svojo vojsko po vsem svetu bi ...prikaži več lahko z lahkoto polovili tele gangsterje... Tako jo že dolgo uničujejo od znotraj in jo spreminjajo v FEMA kampe...A nadaljujem al bo ok?

  • Tupamaros 08:11 15.december 2015.

    Paničar, ne seri. Vsa vzodna Evropa je bila 70 le pod rusko tiranijo, Šele sedaj so svobodni.

  • Tupamaros 08:15 15.december 2015.

    He he

  • principiumnovum 16:30 15.december 2015.

    Meni se pa zdi, da smo v ameriški evropi dejansko postali sužnji. Sužnji smo eldeesarskih kapitalistov, grabežljivih bank, amriških medijev...

  • antitrust 18:05 14.december 2015.

    Haha, Turki lahko razkazujejo le postan kebab

  • primoz.g 17:41 14.december 2015.

    Turčija ne razkazuje svojih mišic, ampak napenja NATO mišice, ki so tudi naše recimo, in če resno zaropota, bomo tudi mi v nemislosti, enako hrvati, in ostali na širšem balkanskem območju ki se mu reše vzhodna evropa.naj nehajo ...prikaži več srat, vsi po vrsti, pa bo vse ok

  • darkmitar 00:01 15.december 2015.

    Stvari so bolj resne kot si vsi mislite. Nočem si niti predstavljat tretje svetovne vojne. Nočem si predstavljati uporabe jederskega orožja v vojni. Nočem si predstavljati sveta pod ameriško tiranijo. Vsi sploh ne veste kaj se trenutno v Ameriki dogaja ...prikaži več in kake načrte ima Amerika za cel svet. Iz medijev boste težko izvedeli, če samo spremljate iz domačih virov. Stvari so toliko strašne, da si slovenski mediji si ne upajo niti objavit celotne resnice ker bo množičen preplah.

  • Tupamaros 08:18 15.december 2015.

    Ti tudi nehaj srat . Ko zaropota ne bo nihče zunaj na zemeljski obli.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.