Avto
24540 ogledov

S čim se bodo Rusi vozili, če se vojna kmalu ne konča?

Komentarjev 18
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Slavko Krizman 08:32 26.marec 2022.

    vozilise bodo s polovico cenejšimi kitajskimi kopijami evropskih avtomobilov in tako dali še en žebelj v krsto evrope

  • robert81 08:33 26.marec 2022.

    ... lahko pa napišemo naslov člankatudi tako : s čim in po kakšni ceni se bo vozila evropa, če ne bo surovin iz rusije ... renault v slovenini je v prvem valu za odpuščal, sedaj pa gredo na "prisiljen dopust" ...prikaži večt" ... pododbno se dogaja z ostalimi tovarnami vozil po evropi ... rus se bo imel vsaj s čim vozit, lahko pa odpre tovarne, ki so jih zaprli evropejska podjrtja v rusiji ... zaključek, "najebali" smo ga mi...

  • Bojan Lavrencic 11:16 26.marec 2022.

    Prvo bo uvoz iz kitajske, potem se bodo prilagodili, so pa za vedno izgubljen trg za EU. V tem spopadu bista pridibile amerika in kitajska, najvec bi uzgubila ukrajina in takoj za njo EU

    • Avatar PomisliNaSonce
      PomisliNaSonce 21:28 26.marec 2022.

      Izjemen napredek bo....vidno napredujejo...samo čakej da se nam zahodnjakom zares zahoče po njihov surovina....

  • h4ck3r 13:11 26.marec 2022.

    Tovarne bodo selile proizvodnjo...no bolj verjetno jo bodo morali na novo odpreti drugod z izgradnjo novih proizvodnjih linij, ki pa bodo krepko dražje kot tiste, ki so jih izgradili v Rusiji. Dvomi da bodo Rusi rekli, ja ni problema, pridite ...prikaži več in odpeljite vse. :D Poleg tega bo zanimivo spremljati trg v EU saj so že zdaj vsi E-avtomobili krepko nad zmožnostmi veliko ljudi, tako da ne vidim kako bodo ta podjetja sploh pokrila izgube. Lepo se zapletajo vsi skupaj.

    • Avatar PomisliNaSonce
      PomisliNaSonce 21:30 26.marec 2022.

      Zrihtano bo vkratkem vsem. Kar si zahodnjak zamisli, tist dobi. Z lepa ali pa z grda. Razlika med zahodnjakom in vzhodnjakom pa je v tem, da je zahodnjak tud realno sposoben izvest tist kar si zamisli. Če si bomo zaželeli ...prikaži več surovin, jih bomo z lepa ali z grda dobili

    • h4ck3r 09:56 28.marec 2022.

      To že, ampak ne iz Rusije ali Rusiji sosednjih držav.

    • Avatar PomisliNaSonce
      PomisliNaSonce 10:00 28.marec 2022.

      Ja ne vem če ne...

  • Skias 11:33 26.marec 2022.

    S čim se bodo vozili Rusi ha ha ha ha ha. S čim se bomo mi, ko bodo cene novih avtov v Evropi podivjale! Evropski politikanti lepo uničujejo še to malo Evropskih podjetij, ki so ostala v Evropskih rokah. Kje ...prikaži več so sedaj yellow jaket! Sedaj naj grejo na proteste po celi Evropi saj so delovna mesta v gospodarstvu na nitki!

  • Andrej Kranjc 14:51 26.marec 2022.

    V tankih. Tam za Uralih jih je nekaj deset tisoc.

  • LolekinBolek 12:22 26.marec 2022.

    Hahaha, tolažite se ja. Rusija se poščije na naše sankcije.

  • Dusan12 09:28 26.marec 2022.

    Putin ni Šarec, so svetlobna leta med njima, tako daleč je Putin pred glumačem

  • Avatar PomisliNaSonce
    PomisliNaSonce 21:50 26.marec 2022.

    Morda lahko dimotorje nadomestijo s starikavimi ruskimi, ki so te kombije poganjali nekoč. Ruske ceste bi se torej lahko kmalu spremenile v muzeje zastarele avtomobilske tehnike. Lade za na Njive :)

  • marko345 16:15 26.marec 2022.

    Velike EU tovarne so že z začetkom covifa, izpad Kitajske proizvodnje preselile v Romunijo, Bolgarijo, Češko, dame so postavile lastne tovarne komponent. mazeriali se dobavljajo iz Brazilije, Afrike, itd. Me zako slepo vetjeti, da Eu ni sposobna dama delovati Tudi ...prikaži veči hrano bo pospešila samooskrbno. Ja sem optimist.

  • Avatar Michel Franco HD
    Michel Franco HD 20:47 26.marec 2022.

    Sam res mi se moramo vprašati s čim se bomo vozili!!? Njihova Lada je za njihove razmere in potrebe večinskega naroda več kot dovolj. Oni eu plin, eu njim surovine. Za njih se res ni treba skrbeti. Mi delavci euja ...prikaži več bomo retal siromaki ob delovnem kruhu!!!!

  • Jean_Young 10:43 26.marec 2022.

    Google je plačal od 400 do 800 dolarjev za dnevno spletno delo od doma. Prvi mesec sem od Googla doma prejel 21.758 $, prejšnji mesec pa sem plačal 29.467 $ za 3-urni delovnik. To naredim ............ >>>>>>>>>> 𝑾𝒘𝒘.𝑱𝒐𝒃𝒛𝑪𝒂𝒓𝒕.𝑪𝒐𝒎

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.