Avto
604 ogledov

S kamero še ne boste policist

Komentarjev 19
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Janez_53 16:07 17.september 2014.

    Ti je tako težko razumeti, da SLOVENSKA ZAKONODAJA trenutno NE DOPUŠČA uporabe amaterskih posnetkov za dokaze??? S tem Pirc-Musarjeva nima nič, ona le upošteva veljavno zakonodajo. Spremembo zakona pa mora pripraviti vlada in dati v parlament.

  • Skippy 16:28 24.januar 2014.

    Kot da že ni dovolj, da se vsak Slovenec v svojem dolgočasnem življenju igra policaja ... A si predstavljate, kakšno bi šele bilo potem?

  • tomaz 22:05 24.januar 2014.

    Nekaj pa ne razumem, DARS ove nadzorne kamere so na internetu...kasko pa je potem to v skladu z mnenjem informacijske pooblaščenke.

  • tigert 23:25 24.januar 2014.

    In kaj potem? Če nočeš biti viden, sam poskrbi za to in ne počni stvari, ki jih nebi smel.

  • Sebastjan Kroflič 14:56 24.januar 2014.

    To je popolnoma res, ampak žal imamo v Sloveniji take neumne zakone, da je to kaznivo...

  • LJ24 14:57 24.januar 2014.

    Pirc Musarjeva je s svojim pristranim delom v izključno korist nekaterim strankam, največja nevarnost na področju varovanja osebnih podatkov. Upam, da ne bo dobila zopet kakšne javne funkcije.

  • 1111 14:58 24.januar 2014.

    ...kako pa lahko vojaška policija snema in meri hitrost civilistov???

  • ac-dc 15:17 24.januar 2014.

    Ko policija poziva občane, kdo kaj ve o nesreči je to OK. ..Če bi občan predložil posnetek, ki nazorno pokaže zadevo, pa to več ni sprejemljivo.Spet se mi zdi, da imamo zakone, ki so jih pisali v srednjem veku.

  • janez 16:30 24.januar 2014.

    Pirc Musarjeva!Bodite raje tiho in ne delajte škode!

  • vladek 16:37 24.januar 2014.

    ne,zakone so pisali komunisti,sebi v prid

  • Oxxo 16:49 24.januar 2014.

    Nataša Pirc Musar= Nacionalni šerif ... če bom napisal še (pre)več me bo ženščina še sodno preganjala...

  • Oxxo 16:50 24.januar 2014.

    Od kje ti pa to????

  • Robi Dukarić 18:30 24.januar 2014.

    kdo je ona da bo red delala tak samo sedi pisarni pa nam denar krade to je banda

  • Robi Dukarić 18:30 24.januar 2014.

    kdo je ona da bo red delala tak samo sedi pisarni pa nam denar krade to je banda

  • Janez_53 16:08 17.september 2014.

    Zopet eden pameten, ki ne ve, kdo lahko spreminja zakone!

  • Janez_53 16:09 17.september 2014.

    Pa kako si lahko tako čuden? Ti ni jasno, KDO SPREJEMA ZAKONE???

  • literca 16:29 24.januar 2014.

    Večje bedarije še nisme slišal...sicer spet se v Sloveniji ščiti potem krivce...nbamreč s kameroi sem posnel že toliko prekrškov, celo policistov in Darsovcev, da ti gre na bruhanje...pol pa zdaj Pircova pametuje...takoj je temu treba spremenit zakonodajo..idioti ne moreš rečt ...prikaži več drugače...zadnjič je en tovornjak skoraj naredil masaker na avtocesti, eden mi rikverc pripeljal po avtocesti nazaj...mi pa polne...??In kaj potem posnetek z HD kamero kjer se celo vidi registersk?Na kozlanje mi grete v Sloveniji in Pirceva (pa čeprav nisi krivi ) in vsa politika s politiki vred upam da se zakopkje eden kmalu an AC v ono dstavno nišo v tunelu...

  • AtaSmrk 14:46 24.januar 2014.

    Pirc Musarjeva si to lahko nekam zabije. Kaj delam js na javnem mestu in koga snemam je moja stvar, sploh pa če zadevo objavim na spletu!

  • Skippy 16:28 24.januar 2014.

    In če se na posnetku npr. znajdem jaz? Nimaš nobene pravice objavljat, kje sem bil in kaj sem počel. Brigaj se za svoje življenje.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.